Doba kovových konštrukcií je už pomaly za nami a takmer všetky vlajkové lode sú už vytvorené zo skla, čo však prináša výhodu v tom, že výrobca do smartfónu môže implementovať bezdrôtové nabíjanie.

No na to, aby si ho využíval, potrebuješ kúpiť bezdrôtovú nabíjačku. Tú ponúka množstvo výrobcov, no nie každý ponúka dostatočný výkon na to, aby takéto nabíjanie malo význam.

To neplatí v prípade Xiaomi, kde ich nabíjačka podporuje rýchle nabíjanie a maximálny výstupný výkon na hranici 20W, čo je viac, než má väčšina sieťových nabíjačiek.

Kúpiť bezdrôtovú nabíjačku Xiaomi s výkonom 20W za 17 €
Kupón GBXM1999

V rámci bleskového výpredaja si ju môžeš teraz zakúpiť za slušných 17 €, pričom doprava na Slovensko ťa nebude stáť ani cent. Mal by si sa však ponáhľať, nakoľko počet kusov je obmedzený a po vypredaní sa cena vráti na pôvodnú čiastku. Pri objednávke tiež zadaj kupón GBXM1999, ktorý aplikuje patričnú zľavu.

Štýlový dizajn s tichým chodom

Nabíjačka od Xiaomi prichádza s veľmi úhľadným vzhľadom, v neutrálnej bielej farbe. Podporuje štandard Qi, takže nebude mať problém s drvivou väčšinou smartfónov, ktoré bezdrôtové nabíjanie podporujú. Samozrejmosťou ja aj prítomnosť rôznych ochrán, ktoré chránia nabíjačku pred prehriatím. Chladenie je riešené aj aktívne a to ventilátorom, ktorý je však veľmi tichý a jeho prevádzku žiadnym spôsobom neruší okolie.

Jej hmotnosť je 200 gramov čo je z veľkej miery jedno, nakoľko väčšinu času bude nabíjačka niekde na nočnom stolíku, či pracovnom stole. Ak máš smartfón s bezdrôtovým nabíjaním a ešte stále nemáš vhodnú nabíjačku, táto od Xiaomi je určite skvelou voľbou, s ktorou nespravíš krok vedľa.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom