banner-ulefone-futureGigantická konferencia IFA v Berlíne sa nezadržateľne blíži a ako má Lenovo v obľube, opäť láka na svoje novinky krátkym videom. Spozorovať môžeme novinky takmer z každej oblasti priemyslu. Čoho sa teda v blízkej budúcnosti môžeme naozaj dočkať?

Okrem konferencii IFA Lenovo na 31. augusta naplánovalo aj tlačovku. Najviac zo všetkého sa očakáva predstavenie tretej generácie smart hodiniek Moto 360. Spolu s technológiou Moto Mods môže ísť o naozaj zaujímavú novinku. Tá by mala byť nápomocná všetkým vodičom na cestách. To však ani zďaleka nieje všetko, čo si pre nás Lenovo chystá a zaujímavejšia časť ešte len prichádza.

Motorola Moto 360 2. generácia môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Vo videu môžeme vidieť aj budúcnosť displejov – ohybnú obrazovku. Určite by všetkých veľmi potešil prototyp alebo aspoň bližšie informácie o tomto senzačnom zariadení, nakoľko na záberoch vyzerá naozaj skvelo. Lenovo má pripravený ešte transformovateľný hybrid s novou intuitívnou klávesnicou a hovorí sa, že toto zariadenie bude ako operačný systém používať Windows. Už o niekoľko týždňov sa teda dočkáme slušného množstva noviniek od tohto čínskeho giganta. Tešíte sa na novinky od Lenova aj vy?

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom