Lenovo plánuje na nasledujúce mesiace prenosný notebook s podporou 4G

banner-redmi-3sNotebooky jeden čas zaznamenávali značný úpadok predajov, no posledný rok aj niečo prichádza opätovný vzostup. Svetoví výrobcovia sa teda snažia priniesť inovácie, ktoré ešte viac prilákajú potencionálnych používateľov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Apple so svojimi MacBookmi ovláda značný trhový podiel a už dávnejšie sa objavili informácie o tom, že pripravuje novú verziu MacBooku s podporou 4G. Pridaním mobilnej konektivity by sa teda z notebooku mohol stať priamy konkurent pre tablety. Tie môžu veľmi jednoducho stratiť na svojej popularite. Nové nápady zdieľa aj Lenovo, ktoré sa podľa najnovších správ rovnako zaujíma o túto inováciu. Nový notebook od Lenova bude predstavený najneskôr do 2 mesiacov.

Lenovo IdeaPad Yoga 80ML004WCK môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


lenovo-laptop-g500-textured-cover-detail-9

TIP: Horúce novinky: Podrobné špecifikácie Xiaomi Mi Notebooku, máme sa na čo tešiť!

Podľa čínskych medií ponúkne tento notebook globálnu podporu 4G, čiže je tu veľmi reálna možnosť oficiálnej dostupnosti aj u nás. Integrácia 4G do notebookov, ktoré v dnešnej dobe dosahujú veľmi prijateľné rozmery, je určite krok vpred a my si myslíme, že táto myšlienka je jednoznačne predurčená na úspech.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]