Tablety sa v technologickom svete trochu stiahli do úzadia, no pre používateľov stále poskytujú užitočnú možnosť pre prácu aj zábavu. Obzvlášť ak ich cena nedosahuje veľkých výšok, príležitosť získať ich môže byť mimoriadne lákavá. Presadiť sa svojimi kvalitami môže aj Lenovo P8.

Tento kúsok od známej značky prichádza s lákavou výbavou za dostupnú cenu. Centrom Lenovo P8 je 8-palcový displej s rozlíšením 1920 x 1200 bodov, ktorý ti tak poskytne dostatočnú plochu na prácu aj zábavu. Srdcom zariadenia je procesor Snapdragon 625, ktorý sa hodí do strednej triedy, pričom ponúka úspornú prevádzku s dostatočným výkonom. Grafickým čipom je Adreno 506 GPU.

Operačná pamäť disponuje kapacitou 3 GB a vnútorné úložisko ti poskytne priestor pre 16 GB tvojich dát. Samozrejmosťou je slot pre microSD karty, K dispozícii je aj dvojica kamier, pričom tá zadná ponúka 8 MPx a predná, vhodná pre videorozhovory, poskytuje 5 MPx. Na internet sa jednoducho pripojíš prostredníctvom dvojkanálovej WiFi 2.4/5.0 GHz a nechýba ani Bluetooth 4.0 či GPS. Keďže tablety sa často využívajú aj na multimediálnu zábavu, Lenovo nezabudlo ani kvalitné audio v podobe dvojice stereo reproduktorov. Kvalitu zvuku navyše umocňuje aj vylepšenie zvuku Dolby Atmos® Cinematic.

Opäť poriadne lacný

Tablet Lenovo P8 tak môže byť tou správnou možnosťou pre prácu či zábavu, pri ktorých využiješ väčšiu obrazovku zariadenia. Teraz je tá správna príležitosť na kúpu, pretože tablet je v bleskovom výpredaji, ktorý cenu skresal o 34 %. V súčasnosti tak môžeš tento kúsok získať za 109 €.

Kúpiť tablet Lenovo P8 s 3 GB RAM za 109 € bez DPH
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Nezabudni využiť ani dopravu cez EU Priority Line bez poplatkov DPH. Poštovné ťa pritom vyjde na banálne 1 euro a 45 centov. Určite sa však ponáhľaj, pretože dostupné kusy sa v bleskovom výpredaji rýchlo míňajú.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom