banner-mi5s-plusLenovo oznámilo jednu veľmi významnú novinku. Od predstavenia smartfónov revolučnej rady Moto Z sa už celosvetovo predalo vynikajúcich milión kusov. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Rada Moto Z zaujala zákazníkov najmä vďaka modulárnemu príslušenstvu Moto Mods, s ktorým je možné smartfóny výrazne vylepšiť. Spomenieme napríklad Hasselblad True Zoom, ktorý dodá fotoaparátu až 10-násobný zoom a xenónový blesk. Ďalej je dostupný mód JBL SoundBoost, ktorý vylepší kvalitu zvuku a Moto Insta-Share, čoby projektor, pomocou ktorého si môžete premietať vaše obľúbené videá či filmy na steny alebo plátna.

Lenovo Moto Z môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

moto-z-jeden-milion-nahlad

Užitočný môže byť aj Incipio offGRID Power Pack, ktorý smartfónu pridá 22 hodín výdrže. Ak nebudete používať žiadne príslušenstvo a budete si chcieť len prispôsobiť dizajn telefónu, v tom prípade sa budú hodiť drevené či kožené kryty Moto Style Shell. Všetky vylepšenia sa k smaartfónom z rady Moto Z pripevňujú pomocou magnetu a pinov na zadnej strane.

moto-fony-aktualizacia-nougat-nahlad

TIP: Motorola zverejnila zoznam smartfónov, ktoré dostanú Android 7.0 Nougat

Rada Moto Z obsahuje smartfóny Moto Z, nerozbitné Moto Z Force a bežca na dlhé trate vo výdrži Moto Z Play. Celkovo sa už teda predalo viac ako milión kusov a keďže je pred nami obdobie vianočných nákupov, pre Lenovo to znamená len a len ďalšie skvelé čísla.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
25%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.