Trh s wearables zariadeniami sa rýchlo rozrastá a každý výrobca  sa pokúša predstaviť svoj produkt, ktorý sa bude nejako líšiť od zvyšku trhu. Nezaostáva ani Lenovo, ktorému snaha o originalitu nechýba a pracuje na koncepte hodiniek Magic View. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Celý tento koncept bol predstavený na konferencii Lenovo TechWorld 2015, ktorá prebiehala počas predchádzajúcich dní. Lenovo tu predstavilo veľa pripravovaných noviniek ako je Lenovo Smart Cast (prvý smartfón s integrovaným laserovým projektorom) alebo práve hodinky Magic View.

Lenovo Magic View budú obsahovať 2 displeje, zatiaľ o neznámom rozlíšení. Prvý, hlavný displej okrúhleho tvaru, ktorý už poznáme z celej rady iných smartwatch a ešte jeden menší na rozhraní hlavnej časti a remienka. Tento druhý displej využíva technológiu VID, vďaka ktorej tento displej pôsobí prvým dojmom ako hľadáčik na vašom fotoaparáte, no práve vďaka tomu dokáže zobraziť až 20-krát viac obsahu než bežný displej hodinek a tiež poskytuje väčšie súkromie pri zobrazovaní citlivých údajov.

Lenovo-Magic-View-1
Celý tento koncept je ešte stále zahalený rúchom tajomstva, no Lenovo už teraz dáva do pozornosti, že vlastní až 120 patentov súvisiacich s Lenovo Magic View. Tieto hodinky majú veľký potenciál, a určite o nich nepočujete poslednýkrát.

Zdroj: AndroidHeadlines

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP