Lenovo predstavuje štvoricu nových gamingových produktov, ktoré hýbu herným svetom. Už žiadne veľké, ťažké ani hlasité počítače, ktoré sú umiestnené na jednom mieste. Nové herné počítače Lenovo Legion sú revolúciou, ktorá nenechá žiadneho hráča chladným.

Svet okolo nás sa neustále mení a rovnako tak sa mení aj svet hier a herných zariadení. Z najaktuálnejšieho prieskumu Entertainment Software Association vyplýva, že 64 % hráčov sú ľudia pracujúci na plný úväzok a najväčšiu časť tvoria hráči od 18 do 35 rokov. Z tohto zloženia je pochopiteľné, že dnešní hráči už nefandia neskladným a často extravagantne vyzerajúcim počítačom, ale dávajú prednosť elegantným a menším spracovaniam, ktoré sa prispôsobia ich životnému štýlu. Lenovo preto vyvinulo herné notebooky a desktopy tak, aby splnili a prekonali hráčske očakávania.

Herný notebook Legion Y530 je ideálny na cesty

Notebook Legion Y530 je dokonalou kombináciou presnosti, výkonu a ponúka presne to, čo je pri hraní hier potrebné. Krásny, moderný dizajn, je podporený optimalizovaným chladením, čo z neho robí nielen elegantného, ale aj tichého herného spoločníka.

Plnohodnotná klávesnica s bielym podsvietením zaručuje, že môžete hrať kedykoľvek a kdekoľvek. Legion Y530 má hrúbku 24 mm a váži iba 2,3 kg. Je ovládaný už v základnom prevedení výkonnou hráčskou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 1050. Takmer bezrámový displej s uhlopriečkou 15,6“ disponuje s viac ako 2 miliónmi pixelov a rozlíšením FHD. Súčasťou je aj výkonný mobilný procesor ôsmej generácie Intel® Core™.

Lenovo Legion Y530 bude na našom trhu dostupný od augusta za cenu od 929 Eur.

Legion Y730 stavil na štýl a výkon

Herný notebook Lenovo Legion Y730 je vyrobený z celohliníkových materiálov a pýši sa najnovším vysokovýkonným hardvérom NVIDIA® a Intel®. S viac ako 16 miliónmi farebných kombinácií a prispôsobiteľnými RGB efektami bol tento notebook navrhnutý tak, aby prekonal očakávania a prekročil herné hranice.

Vylepšená grafika NVIDIA® GeForce® GTX 1050Ti zvyšuje výkon a umožňuje hranie vo vysokom rozlíšení na 144Hz displeji, čo umocňuje celý zážitok z hry. Technológia Dolby Atmos® prenáša zvuk v tej najvyššej kvalite, ktorú iste ocení každý gamer. Všetky tieto vychytávky sú umiestnené do prakticky bezrámčekového notebooku so šírkou iba 20 mm a hmotnosťou začínajúcou na 2,2 kg.

Záujemcovia o Lenovo Legion Y730 si budú musieť počkať. Na slovenský trh dorazí v októbri a bude dostupný za cenu od 1 519 Eur za 15“ verziu a od 1 619 Eur za 17“ verziu.

Legion T530 pre jednoduchosť a pôžitok z hry

Desktopový počítač Legion T530 v prevedení tower disponuje integrovaným držiakom, beznástrojovým prístupom, najmodernejšími hernými procesormi Intel® a dedikovanou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 1050 2GB v základnej verzii, prípadne NVIDIA® GeForce® GTX 1060 6GB vo výkonnejšej verzii. Vylepšená predná časť a zvodné červené podsvietenie z neho naozaj robia skutočnú pastvu pre oči.

Dvojkanálové chladenie eliminuje teplo vo vnútri počítača, tlmí hluk ventilátorov a ďalej vylepšuje výkon. Podobne ako jeho kolega, je aj Legion T530 vybavený zvukovou technológiou Dolby Atmos®, ktorá prenáša zvuk v maximálnej kvalite.

28 litrový Lenovo Legion T530 bude na našom trhu dostupný od augusta za cenu od 779 Eur.

Legion C530 Cube je kocka, ktorú chcete

Aj napriek objemu iba 19 litrov, ponúka Lenovo Legion C530 Cube porovnateľný herný zážitok ako prevedenie tower, vďaka svojmu tvaru je naviac skvelo prenosný. Toto kompaktnejšie spracovanie desktopového počítača ma 100% priehľadný horný panel so systémom červeného podsvietenia, ktorý si jednoducho získa vaše srdce.

Samozrejmosťou je ôsma generácia procesorov Intel® CoreTM s pamäťou Intel® Optane, čo zvyšuje rýchlosť inštalácie aj načítanie náročných hier. C530 má v najvyššej konfigurácií výkonnú grafiku NVIDIA® GeForce® GTX 1060 6GB, ktorá je vybavená novými hernými technológiami podporujúcimi hranie najnovších hier vo vysokom rozlíšení.

Legion C530 Cube bude dostupná od októbra za cenu 949 Eur.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom