Moderné hry sú graficky poriadne náročné a tak sa aj od vybavenia vyžaduje vysoký výkon. Pre hráčov to však často znamená aj značnú investíciu do adekvátneho notebooku a zľava v takom prípade rozhodne poteší.

V špeciálnej akcii teraz môžeš na e-shope Gearbest nájsť herný prenosný počítač, a to priamo od overeného výrobcu Lenovo. Model Legion R720 ti ponúkne 15,6-palcový IPS displej s rozlíšením FullHD. Rozhodne dôležitým prvkom je procesor. Lenovo do svojho notebooku osadil Intel Core i5 7. generácie, ktorý sa postará o vysoký výkon aj efektívnu prevádzku.

Nemenej dôležitá je použitá grafika. Tá je od overeného výrobcu NVIDIA, pričom konkrétne ide o model GeForce GTX1050 TI. Disponuje rýchlou GDDR5 pamäťou s kapacitou 4 GB, čo bude pri hraní hier rozhodne kľúčovým faktorom. K dispozícii je tiež 8 GB RAM, ktorú si môžeš ďalej rozšíriť do veľkosti 32 GB. Nechýba ani rýchly SSD disk s kapacitou 128 GB. Ten je navyše doplnený o 1 TB HDD disk, vhodný pre ukladanie tvojich súborov. Operačným systémom je Microsoft Windows 10.

V oblasti konektivity ti notebook Lenovo Legion R720 ponúka HDMI port, 3.5 mm audio jack, USB typu C, ako aj štandardný USB port a dva konektory pre USB 3.0. Nechýba ani možnosť pre pripojenie internetového RJ45 konektoru. Súčasťou výbavy je aj podsvietená klávesnica.

Limitovaný bleskový výpredaj

S týmito špecifikáciami sa teda herný notebook Lenovo Legion R720 zaraďuje k výkonným strojom, vďaka čomu si s ním vychutnáš aj zážitok z moderných a graficky náročných hier. Jeho cena je pritom z pôvodných 1 200 € momentálne skresaná o takmer polovicu. Využi počtom limitovaný bleskový výpredaj, vďaka čomu ho získaš za absolútne najnižších 675 €.

Kúpiť herný notebook Lenovo Legion R720 za neskutočných 675 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Nezabudni zvoliť dopravu EU Express, ktorá ti zaistí dopravu bez ďalších poplatkov na colnici. Poštovné je dokonca úplne zadarmo! Pri takto cenných objednávkach ti odporúčame aj poistenie zásielky, ktoré v tomto prípade vyjde na akceptovateľných 16 €. Máš teda skvelú možnosť získať herný notebook za slušnú cenu, neváhaj ale, pretože dostupných je len niekoľko kusov celosvetovo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom