Elektrická kolobežka od čínskeho Xiaomi je na trhu už dlhšiu dobu, čo zvýhodňuje potenciálnych záujemcov, pretože jej cena postupne klesá. Na tento zaujímavý dopravný prostriedok sme teraz získali exkluzívny kupón, ktorý nájdeš výhradne v našom FonTech Shope.

Xiaomi kolobežka je ďalším produktom, ktorým čínsky gigant ohúril celý svet. Ponúka totižto nadupanú výbavu a schopnosti za cenu nižšiu ako väčšina smartfónov strednej triedy.

Originálna európska verzia za najnižšiu cenu tohto roka

Xiaomi kolobežku si teraz môžeš zakúpiť za najnižšiu cenu vôbec. Ide o bleskový výpredaj s kupónom miscooter1, ktorý je limitovaný a dlho by si váhať rozhodne nemal, nakoľko kusy zo skladu miznú ako huby po daždi. Len pre zaujímavosť, prostredníctvom FonTechu sme predali už viac ako 500 kolobežiek, na ktorých v spokojnosti brázdite slovenské, ale aj české cesty.

Kúpiť európsku verziu Xiaomi kolobežky za 290 €
Kupón BGMI365CN19

Finálna cena v bleskovom výpredaji a so všetkými poplatkami je 290 € s kupónom BGMI365CN19! Pri doprave zvoľ možnosť European Railway Direct Mail, vďaka čomu ti tvoja nová mašina príde bez ďalších poplatkov.

Maximálna rýchlosť 25 km/h aj tempomat

Konštrukcia kolobežky bola vyrobená z kvalitného hliníka a Xiaomi nezabudlo ani na prepracovaný dizajn. Vnútro hliníkovej konštrukcie je vyplnené 280 Wh batériou, ktorá poskytne dojazd 30 kilometrov. Stav batérie môžeš sledovať priamo na riadidlách, kde zostávajúcu kapacitu indikujú 4 LED diódy.

Elektromotor zabudovaný v kolobežke ponúka okamžitý výkon 500 W a krútiaci moment na úrovni 16 Nm. Ten je následne prenášaný na 8,5-palcové kolesá. Súhrou týchto parametrov kolobežka dosiahne maximálnu rýchlosť 25 km/h. Samozrejmosťou je aj účinné brzdenie, ktoré v tomto prípade obstaráva dvojica kotúčových bŕzd s E-ABS systémom. Na dopravnom prostriedku od Xiaomi sa vďaka LED svetlám umiestneným vpredu a vzadu nestratíš ani v tme.

Zobraziť celú galériu (21)
Jeden z najobľúbenejších modelov medzi Slovákmi, Xiaomi M365, vôbec prvá generácia Xiaomi kolobežky

Keďže ide o smart zariadenie, nechýba možnosť prepojenia so smartfónom prostredníctvom Bluetooth. Následne je možné cez aplikáciu sledovať aktuálnu rýchlosť, ale aj presný stav batérie.

Pri prenášaní, respektíve skladovaní je možné riadidlá efektívne sklopiť, čím sa ušetrí potrebný priestor. Hmotnosť kolobežky sa zastavila na hodnote 12,5 kg. Maximálna nosnosť je 100 kg.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú