Smartfón s umelou inteligenciou od spoločnosti LeEco by mal byť predstavený ešte tento mesiac

banner-le-max-2
Pred pár týždňami sa k nám dostali správy, že spoločnosť LeEco plánuje predstaviť svoju inteligentnú novinku. Internetom sa šíri fotografia, na ktorej sa s chystaným inteligentným zariadením fotil CEO spoločnosti Jia Yueting.

Podľa najnovších správ sa spoločnosť LeEco chystá v októbri predstaviť až dve zariadenia. Už onedlho by sme sa tak mohli dočkať prvého telefónu s umelou inteligenciou, o ktorom sa hovorilo nedávno. Vzhľad telefónu môžeme vidieť na fotografii, na ktorej CEO spoločnosti Jia Yueting skúša nový predný 12 MPx fotoaparát, ktorý by mala inteligentná novinka obsahovať. Keď sa pred niekoľkými mesiacmi objavili na internete fotografie zariadenia, všetko naznačovalo tomu, že vtedy chystaný LeEco Pro 3 bude na zadnej strane disponovať duálnym fotoaparátom. Z omylu nás však vyviedlo až jeho predstavenie, pretože sa Pro 3-ka vzhľadom výrazne líši od zariadenia na spomínanej fotografii.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

leeco-le-2s-pro

Až pred krátkym časom sme sa dozvedeli, že na fotke pred troma mesiacmi bol smartfón s umelou inteligenciou. Ten by mohol byť podľa všetkého vybavený 12 MPx predným selfie fotoaparátom a zadným duálnym snímačom so zatiaľ neznámym rozlíšením, ktorý má dostať až 4-násobný optický zoom. Kvalitný príjem signálu zabezpečí anténa s úplne novým dizajnom. Špeciálny čip vyrobený na zákazku sa má postarať o umelú inteligenciu smartfónu. V skutočnosti bude mať smartfón naozaj plné ruky práce, keďže bude musieť zvládnuť rozpoznávanie reči, spracovanie jazyka či dokonca by mal zvládať skúmať neurónové siete. Takéto správy sa naozaj skvelo čítajú, no na ďalšie špecifikácie tejto novinky si budeme musieť počkať do predstavenia, ktoré by malo prísť ešte tento mesiac.

Pošli nám TIP na článokNovinky