banner-le-max-2
LeEco je známe tým, že už v apríli 2016 pristúpilo k ráznemu kroku, akým je skoncovať s 3,5 mm zvukovým jackom. Nedávno sa k nemu pridala aj spoločnosť Apple a LeEco vidí skvelú príležitosť, ako slávnemu jacku zatĺcť ďalší klinec do rakvy.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Už séria LeEco Le 2 sa dokázala úspešne odbremeniť od 3,5 mm jacku. Dôvod je veľmi jednoduchý. Pri prenose zvuku 3,5 mm jackom dochádza k nemalým stratám, nakoľko mobil vysiela signál, ktorý umožňuje prehrávanie priamo na slúchadlách bez potreby prídavného zdroja. Tu straty až tak necítime, ale pri zosilňovaní už môžu byť výraznejšie. LeEco chce, aby naše uši počúvali len to najlepšie, čo môžu a tak v apríli predstavilo štandard CDLA (Continual Digital Lossless Audio).

cdla

Čerstvo zverejneným teaserom upozorňuje na blížiace sa predstavenie novej vlajkovej lode a naznačuje skutočnosť, že aj najnovší smartfón príde bez 3,5 mm zvukového jacku. Zároveň štuchá do Apple a ich slúchadiel AirPods. LeEco sa chystá predstaviť vlastné vysoko kvalitné slúchadlá podporujúce CDLA.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

„Predstavujeme revolučný CDLA (Continual Digital Lossless Audio) štandard od LeEco a svetovo prvé USB Type-C CDLA slúchadlá. Povedzme zbohom 3,5 mm zvukovému jacku a s ním sprevádzaným analógovým prenosom, nedokonalým stereom z dôvodu zlého kanálového rozloženia a kompromismi v kvalite zvuku spôsobených nesúladom rôznych jackov a portov. Nahradením 3,5 mm jacku USB Type-C sme predstavili revolučný prístup k mobilnému prenosu a kódovaniu, čo je delikatesa pre každého zvukového nadšenca. Prinášame tak nefalšovaný kontinuálne digitálny bezstratový zvuk od začiatku až do konca.“ LeEco.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
11%
Páči sa mi to
89%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]