banner-letv-le-1S
LeEco sa nebojí skúsiť šťastie v rôznych odvetviach trhu. Najnovšie tento čínsky výrobca predstavil dve nové modely power baniek. Ide o jednu veľkú s kapacitou 10 000 mAh a jednu menšiu 5 000 mAh.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Menšia power banka s kapacitou 5 000 mAh pri 3,85 V sa dokáže vďaka vstupu s podporou Qualcomm Quick Charge 2.0 nabiť asi za 2,5 hodiny. To však nie je všetko. Výstup podporuje technológiu rýchleho nabíjania technológiou Qualcomm Quick Charge 3.0. Čerešničkou na torte je ultratenká 8,3 mm konštrukcia a USB port typu C, ktorý by mal slúžiť pre nabíjanie rovnako, ako aj vybíjanie. Cena by sa mala pohybovať na úrovni 25 €.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Väčší model disponuje kapacitou až 10 000 mAh pri 3,85 V. Nabitie samotnej power banky prebehne za 3,5 hodiny znovu s pomocou Qualcomm Quick Charge 2.0. Výstup prebieha cez USB typu C s podporou Qualcomm Quick Charge 3.0. Väčšia kapacita sa podpísala na vyššej, no stále prijateľnej hrúbke 13,3 milimetrov.

Do predaja by sa mohli dostať vo viacerých farebných variantoch.Výrobca uvádza, že power banky prešli dôkladnou optimalizáciou pre docielenie vysokej účinnosti pri konverzii až 93%.

Zdroj: Lemall.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú