LeEco je aj v našich končinách známa spoločnosť, ktorá nám už neraz vyrazila dych so svojimi smartfónmi. Čínsky výrobca totiž dokáže pod lacnú cenu schovať poriadne lákavé špecifikácie, a to je to, čo používatelia milujú. 

Teraz sa v akcii objavili ďalšie dva kúsky tejto spoločnosti a oba stoja hlboko pod 100 €. Za skvelé ceny ich získaš z e-shopu Lightinthebox, s ktorým spolupracujeme a vieme ti tak zabezpečiť špeciálnu zákaznícku starostlivosť. E-shop zároveň ponúka aj poistenie voči platbe DPH len za 2 €, a tak sú nasledujúce dva smartfóny ešte lákavejšie:

LeTV LeEco Le S3

Cena: 86 

Kúpiť LeEco Le S3 šedé alebo zlaté za 86 €
Poistenie voči platbe DPH len 2 €

LeEco Le S3 je v podstate americká verzia smartfónu LeEco Le 2, ktorý nám je už dobre známy. Le S3 prichádza s rovnakým dizajnom a konštrukciou tvorenou kvalitným kovom. Na prednej strane nájdeme 5,5″ IPS displej s FullHD rozlíšením, pod ktorým sa nachádza trojica kapacitných navigačných tlačidiel. Na displejom potom nájdeme 8 MPx fotoaparát pre kvalitné selfie.

Procesorom je osemajdrový Qualcomm Snapdragon 652 s taktom 1,8 GHz. Ďalším dôležitým prvkom, ktorý určuje výkon smartfónu, je výkonný grafický akcelerátor Adreno 510, ktorý si s náročnými hrami poradí ľavou zadnou. Niekoľko spustených aplikácií naraz bez problémov zvládne dostatočná 3 GB RAM pamäť. Užívateľské dáta zasa pojme 32 GB vnútorné úložisko.

Neprehliadnuteľným prvkom zadnej strany je šošovka 16 MPx fotoaparátu s clonou f/2.0 aj 4K videom, ktorému v nočných záberoch dopomôže dvojtónový LED blesk. Miesto sa na zadnej strane ušlo aj rýchlemu snímaču odtlačkov prstov, ktorého povrch je pokrytý prémiovým sklom. Pod zadným krytom sa potom ukrýva nevyberateľná 3000 mAh batéria, ktorú dobiješ skrz reverzibilný USB Type-C konektor.

Výber dopravy a poistenia voči platbe DPH:

LeEco Coolpad Cool 1

Cena: 87 €

Kúpiť LeEco Coolpad Cool1 za 87 €
Poistenie voči platbe DPH len 2 €

Tento kúsok, ktorý vzišiel zo spolupráce spoločností LeEco a Coolpad prináša 5,5″ FullHD LCD displej, ktorý je zasadený do kovovej konštrukcie. O výkon sa stará procesor Snapdragon 652 a grafickým čipom Adreno 510. Batéria tentoraz dostáva slušnú kapacitu 4060 mAh. Ponúkaný kúsok disponuje 3 GB RAM a 32 GB vnútorným úložiskom.

LeEco Coolpad Cool1 však najviac zaujme duálnym fotoaparátom, ktorý je v tejto cenovej kategórii poriadne prémiovou funkciou. Cool1 dostal do výbavy dvojicu 13 Mpx senzorov, pričom sekundárny snímač zaznamenáva hĺbku snímanej scény. Konfigurácia má clonu f/2,0, nechýba ani Dual-tone LED blesk a okrem FullHD videa pri 30 fps zaznamenáva aj 720p video s frekvenciou 120 fps.

Nakúp cez nás a získaj špeciálnu zákaznícku starostlivosť

E-shop Lightinthebox patrí medzi TOP5 najväčšie internetové obchody s elektronikou a oblečením v Číne. Na trhu pôsobia už od roku 2007 a za pomerne dlhých 11 rokov si dokázali medzi zákazníkmi vybudovať veľmi dobrú reputáciu. Medzi ich najväčšie výhody patria nízke ceny, rýchle časy dodania a taktiež skvelá zákazníka starostlivosť.

Vďaka FonTechu však získaš špeciálnu zákaznícku starostlivosť. Stačí nakúpiť cez náš web a automaticky sa stávaš súčasťou najbezpečnejšieho nákupu z Číny. Stratený alebo nedodaný balík, problémový produkt alebo reklamácia? Pri všetkých týchto problémoch ti vďaka našim priamym kontaktom v Lightinthebox dokážeme asistovať a všetko vyriešiť. V prípade problémov nás stačí kontaktovať na e-mail redakcia(at)fontech.sk s číslom objednávky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP