Vlajkové lode LeEco sa tešia obrovskej obľube a za krátky čas si táto mladá spoločnosť vybudovala obrovské renomé po celom svete. Obrovský úspech zožalo aj LeEco Le Pro 3, ktoré bolo dlho konštante vypredávané zo skladov všetkých čínskych e-shopov.

Aj toto teda svedčí o neutíchajúcom záujme zo strany používateľov, ktorí si tohto „zelenáča“ medzi výrobcami skutočne obľúbili. Veď niet sa ani čomu čudovať. Za cenu smartfónov strednej triedy ponúka ten najnadupanejší mobilný hardvér z minulého roka, ktorý ti výkonom postačí na niekoľko rokov dopredu. Teraz sa LeEco Le Pro 3 dočkalo svojej absolútne najnižšej ceny na trhu. Vďaka zľavovému kupónu BZUBHJOD si ho môžeš v e-shope Geekbuying.com zakúpiť za neodolateľných 248 €! Ide tak o najväčšieho konkurenta pre Xiaomi Mi5/Mi5S, no narozdiel od nich má Le Pro 3 aj plnú podporu európskych LTE sietí.

LeEco Le Pro 3zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Kúpiť LeEco Le Pro 3 so Snapdragonom 821 za 248 €
Zľavový kupón BZUBHJOD

V prvom rade na modeli Le Pro 3 jednoznačne vyniká krásny dizajn, s minimalistickými tvarmi či unikátnym podsvieteným logom spoločnosti na prednej strane, ktoré zároveň plní úlohu kapacitného domovského tlačidla. Predná strana je taktiež vyplnená 5,5-palcovým FullHD IPS displejom.


zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Pod ním je umiestnená špička medzi hardvérom, a teda procesor Snapdragon 821 podporovaný 4 GB RAM pamäťou a v našom prípade aj 32 GB UFS 2.0 interným úložiskom. Rozhodne jednou z najlepších vlastností na celom smartfóne je použitie nadpriemernej 4070 mAh batérie s rýchlonabíjaním Quick Charge 3.0, ktoré podporuje maximálny výkon až 24 W.

LeEco Le Pro 3zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Android 6.0 Marshmallow ako operačný systém dopĺňa nadstavba eUI 5.8 s podporou medzinárodných jazykov a všetkými Google službami. Hlavný fotoaparát na zadnej strane ponúka 16 MPx rozlíšenie, clonu f/2.0 a snímač Sony IMX296. Ak sa aj ty radíš medzi jedincov, ktorí radi fotenia selfies, na svoje si prídeš vďaka 8 MPx kamere na prednej strane. Zadná strana ďalej integruje aj rýchly skener odtlačkov prstov. DualSIM funkcionalita je doplnená plnou podporou všetkých LTE pásiem, vrátane 800 MHz frekvencie. Ak sa rozhodneš pre kúpu tohto naozaj zaujímavého kúsku, počítaj aj s prípadnými colnými poplatkami.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | LeEco Le Pro 3: Najlepší smartfón do 300 €?


zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP