banner-le-max-2
Od oficiálneho predstavenia prvého čínskeho smartfónu so Snapdragonom 821, LeEco Le Pro 3, ubehlo len pár dní. Čerstvú novinku si však stihlo za menej ako 24 hodín zarezervovať viac ako 3,5 milióna ľudí, čo sa odzrkadlilo aj na prvom ostrom predaji.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tak ako LeEco sľúbilo, dnes bol spustený prvý ostrý predaj najnovšieho LeEco Le Pro 3. Ten sa na skladoch naozaj dlho nezohrial, keďže prvých 500 000 kusov bolo vypredaných za bleskových 15 sekúnd! Obrovský úspech smartfónu zaručuje jeho markantne nízka cena, ktorá v domovskej Číne začína na 1799 juanoch, čo je v prepočte približne 240 €. Jeho priamy konkurent, taktiež len nedávno predstavený Xiaomi Mi5S, stojí dokonca o niečo viac. LeEco Le Pro 3 má teda našliapnuté stať sa čínskych smartfónom roka 2016.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

leeco-le-pro-3-vypredane-1

Za takto nízku cenu ponúka LeEco Le Pro 3 hardvér, ktorý mu môže závidieť aj „bombový“ Samsung Galaxy Note 7 spolu s najnovším iPhone 7. Masívny výkon najnovšej čínske beštie zabezpečuje najnovší a najvýkonnejší procesor od amerického výrobcu Qualcomm – Snapdragon 821. Novinka je momentálne dostupná až v štyroch pamäťových verziách a tá najvybavenejšia ponúka až 6 GB RAM pamäte a 128 GB úložisko. O kvalitné fotografie je postarané vďaka známemu snímaču Sony IMX298 s rozlíšením 16 MPx. Pre selfies slúži 8 MPx senzor vpredu. Čím sa LeEco Le Pro 3 líši od ostatných vlajkových lodí, je nadpriemerná 4070 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0. Do pozornosti určite treba dať aj absentujúci 3.5 mm audio jack. Smartfón už do ponuky zaradili aj prvé e-shopy, ako napríklad iBuygou.com, ktorý ho ponúka za cenu od 323 €.

TIP: Predobjednaj si LeEco Le Pro 3 už aj ty

lepro3-soldout

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
54%
Chcem to
23%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
15%
Neznášam to
8%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]