banner-le-max-2
Aj keď začiatok septembra bol na nové smartfóny naozaj plodný, čínski výrobcovia sa ešte len pripravujú vlastné novinky predstaviť. Medzi nimi je aj už známy čínsky startup LeEco, ktorý pripravuje smartfón s priam monštruóznym hardvérom. Ten však nebude jedinou prednosťou zariadenia.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

21. september sa nezadržateľne blíži a s ním aj už ohlásené predstavenie novej vlajkovej lodi LeEco, ktorou sa má stať smartfón LeEco Le Pro 3. Podľa informácií, ktoré vieme o smartfón už teraz, sa z Le Pro 3 črtá nový najvýkonnejší smartfón na trhu. Zahanbiť sa však nedá ani po stránke dizajnu, ktorý nám bol odhalený na najnovších reálnych fotografiách. Fotografie zobrazujú smartfón zo zadnej strany, ktorá bude tvorená zahnutým krytom z brúseného kovu. Podobné riešenie sme mohli vidieť pri smartfóne Xiaomi Redmi Pro. Elegantné prevedenie dostane aj sklíčko zadného fotoaparátu a snímač odtlačkov prstov umiestnený pod ním.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Z doteraz oficiálne potvrdených informácií vieme, že LeEco Le Pro 3 príde s tenkou konštrukciou a veľkou batériou, ktorú bude možné dobiť už za 2 hodiny. Tých nepotvrdených informácií je, bohužiaľ, viac, no vyzerajú veľmi reálne. LeEco Le Pro 3 by mal ponúknuť najnovší Snapdragon 821 procesor, 6 GB RAM spolu i 64 GB úložisko. K dispozícii má byť aj verzia s monštruóznou 8 GB RAM pamäťou a až 256 GB vnútorným úložiskom. V prípade „slabšej“ verzie sa dočkáme aj 5,5″ FullHD displeja, 16 MPx zadného a 8 MPx predného fotoaparátu. Túto verziu má napájať batéria s kapacitou 4070 mAh. Duálny 13 MPx fotoaparát by sa mal zasa nachádzať na zadnej strane výkonnejšej, 5,7-palcovej verzie Le Pro 3. Pýchou prednej strany bude okrem 2K displeja aj špičkový 16 MPx selfie fotoaparát a obrovská 5000 mAh batéria.

Kúpiť LeEco Le Max 2 za perfektných 219 €
Kupón EBLEMX2

leeco le pro 3

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
43%
Chcem to
14%
Mám to
7%
Nepáči sa mi to
21%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]