Čínskych výrobcov smartfónov je dnes neúrekom a vybrať si toho správneho môže byť dnes ťažké. LeEco je síce spoločnosť mladá, no o to viac ambicióznejšia. 

Nie každý si môže dovoliť kúpiť najnovšiu vlajkovú loď. Výrobcovia tak uvádzajú na trh aj odľahčené verzie, ktoré sa väčšinou líšia len hardvérom a cenou. Rovnako je na tom aj LeEco, ktoré pred pár mesiacmi predstavilo LeEco Le Pro 3 Elite. Tento však absolútne nepôsobí ako odľahčená verzia, keďže ukrýva najvýkonnejší mobilný hardvér z minulého roka. Cenou pritom poriadne prekvapí.

Cenovka pod 190 € sa zdá byť priam neuveriteľná

LeEco Le Pro 3 Elite je teda odľahčenou verziou minuloročného vlajkového modelu Le Pro 3, no aj v dnešnej dobe perfektný hardvér. Navyše za cenu 189 € sa zdá byť takáto ponuka až neuveriteľná. Lákavú cenovku dostaneme po aplikovaní až 47-eurovej zľavy prostredníctvom kupónu 10BGESX722.

Kúpiť LeEco Le Pro 3 Elite so 6 GB RAM za skvelých 189 €
Zľavový kupón 10BGESX722

Zľavu ponúka e-shop Banggood, pričom poštovné od tohto predajcu nestojí ani cent. Počítať by si však mal s prípadnými poplatkami na colnici.

Svojou výbavou prekonáva konkurenciu

Dominantou LeEco Le Pro 3 Elite je 5,5-palcový FullHD displej s IPS technológiou a 2.5D zahnutím po hranách. Vyniká aj podsvietené logo spoločnosti v dolnej časti zariadenia, ktoré slúži aj ako domovské tlačidlo. Displej bol vložený do kompletne kovovej konštrukcie, ktorá v dlani pôsobí naozaj prémiovo a jej spracovanie je sa radí k špičke.

leeco le pro 3 elite
Zobraziť celú galériu (1)
Kristián Hrušovský / FonTech

Pod kovovým telom nájdeš najvýkonnejší procesor minulého roka – Qualcomm Snapdragon 820. Spoločnosť mu robí obrovská 6 GB LPDDR4 RAM, ktorej niekoľko spustených aplikácií naraz nerobí žiadny problém. Poteší aj rýchle UFS 2.0 úložisko s kapacitou 64 GB. To však nie je možné ďalej rozšíriť, no daná kapacita postačí väčšine užívateľov.

leeco le pro 3
Zobraziť celú galériu (1)
Kristián Hrušovský / FonTech

Dlhú výdrž zabezpečí až 4070 mAh batéria, ktorá podporuje rýchle nabíjanie Quick Charge 3.0. Hlavný fotoaparát ponúka 16 MPx rozlíšenie s clonou f/2.0 a dokáže nahrávať video v 4K rozlíšení pri 30 fps. Pod ním sa nachádza veľmi rýchla čítačka odtlačkov prstov. Predný fotoaparát disponuje 8 MPx rozlíšením a clonou f/2.2. Okrem toho nechýba ani plná podpora našich LTE sietí či skvelé stereo reproduktory. Poteší tiež Dual SIM funkcionalita či infračervené pre ovládanie domácich spotrebičov.

Kupón je možné aplikovať v košíku nasledovne:

LeEco Le Pro 3 Elite
Zobraziť celú galériu (1)
Screenshot / Banggood

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom