Vojny medzi čínskymi výrobcami smartfónov zúria od nepamäti. Medzi najväčšieho lídra tohto trhu sa už dlho považuje spoločnosť Xiaomi, no ani ostatní výrobcovia sa na jeho úspech nechcú len prizerať. Nič na náhodu nenecháva ani LeEco, ktoré na konkurenciu útočí modelom LeEco Le Pro 3 Elite.

Ako väčšina výrobcov smartfónov, aj čínske LeEco prinieslo na trhu akúsi odľahčenú verziu svojej minuloročnej vlajkovej lode – LeEco Le Pro 3. Smartfón dostal mierne nepochopiteľný názov, LeEco Le Pro 3 Elite, ktorý navodzuje práve opak odľahčenej verzie.

Za cenu pod 125 € skrýva poriadny výkon

Odhliadnuc od názvu, Le Pro 3 Elite sa vďaka perfektnej zľave v našom FonTech Shope oficiálne stáva najvýkonnejším smartfónom do 150 €! Vďaka zľavovému kupónu, ktorý nájdeš vo FonTech Shope, si tento nadupaný smartfón môžeš zakúpiť za presne 124 €

Kúpiť LeEco Le Pro 3 Elite za fantastických 124 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Perfektnou správou tiež je, že tento nadupaný kúsok dostaneš bez ďalších poplatkov cez službu EU Express. Dostupných je pritom vo fantastickej zľave 7 kusov pre prvých zákazníkov. Smartfón svojou výbavou pritom priamo konkuruje legendárnemu Xiaomi Mi5, no v niektorých aspektoch je ešte lepší. Veď, presvedč sa sám.

LeEco Le Pro 3 Elite
Zobraziť celú galériu (4)
Kristián Hrušovský / FonTech

Výbava, ktorá v tejto cenovej kategórii nemá obdoby

Po dizajnovej stránke je Elite verzie Le Pro 3 úplne rovnaká ako pôvodný model. Vyniká tak krásny dizajn s minimalistickými tvarmi či unikátnym podsvieteným logom spoločnosti na prednej strane, ktoré zároveň plní úlohu kapacitného domovského tlačidla. Predná strana je taktiež vyplnená 5,5-palcovým FullHD IPS displejom.

Zobraziť celú galériu (4)
Kristián Hrušovský / FonTech

Pod celokovovou kapotou Le Pro 3 Elite sa ukrýva najlepší minuloročný mobilný procesor, Qualcomm Snapdragon 820. Sekunduje mu 4 GB RAM pamäť, čo je o 1 GB viac ako v prípade konkurenčnej Mi5-ky. Dostupné je aj 32 GB UFS 2.0 interné úložisko. Ďalším markantným plusom je použitie veľkej 4070 mAh batérie s rýchlonabíjaním Quick Charge 3.0, ktoré podporuje maximálny výkon až 24 W. Konkurenčné Xiaomi Mi5 pritom obsahuje len 3000 mAh batériu.

Zobraziť celú galériu (4)
Kristián Hrušovský / FonTech

Nenechaj si ujsť
Recenzia | LeEco Le Pro 3: Najlepší smartfón do 300 €?

Hlavný fotoaparát na zadnej strane ponúka 16 MPx rozlíšenie, clonu f/2.0 a snímač Sony IMX296. Ak sa aj ty radíš medzi jedincov, ktorí radi fotia selfies, na svoje si prídeš vďaka 8 MPx kamere na prednej strane. Zadná strana ďalej integruje aj rýchly skener odtlačkov prstov. Android 6.0 Marshmallow ako operačný systém dopĺňa nadstavba eUI 5.8.

Nechýba ani plné LTE

LeEco Le Pro 3 Elite prichádza s kompletnou podporou LTE sietí, vrátane 800 MHz frekvencie. Nechýba ani DualSIM funkcionalita so slotmi pre nanoSIM karty. Špecialitou Le Pro 3 Elite je aj prenos zvuku v bezstratovej kvalite vďaka technológii CDLA. Milovníci hudby iste ocenia aj parádne stereo reproduktory.

Kupón aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú