Čínske LeEco je momentálne stále v nie najpríjemnejšej finančnej situácii, no jeho ponuka obsahuje zariadenia, ktoré rozhodne majú čím zaujať. Pozornosť zákazníkov si vyžaduje aj LeEco Le Pro 3 AI s nadupaným hardvérom a umelou inteligenciou za jedinečnú cenu.

Už prvý pohľad napovedá, že sa tento kúsok podobá na svojho súrodenca, no od neho sa líši niekoľkými zásadným vylepšeniami. Dizajnová stránka týchto dvoch modelov je takmer identická, teda pokým sa používateľ nepozrie na zadnú stenu, kde sa naňho bude „usmievať“ duálny fotoaparát s prisvetľovacou LED diódou. Oproti svoju dvojčaťu dostalo LeEco Le Pro 3 AI o jeden zadný objektív navyše. Ďalšie veľké prekvapenie sa ale skrýva už v softvéri, ktorý výrobca obohatil o umelú inteligenciu „Lele“.

Elegán s úsmevným fotoaparátom

Výkonovú stránku tohto modelu LeEco zabezpečilo procesorom MediaTek Helio X23 s 10 jadrami. Ten pri výpočtových úlohách spolupracuje s operačnou RAM pamäťou o kapacite 4 GB, ktorá hravo zvládne aj náročný multitasking. Le Pro 3-ka s umelou inteligenciou navyše majiteľovi ponúkne 32 GB interného úložiska pre osobné súbory či fotografie zachytené duálnym fotoaparátom.

Všetok grafický obsah vykresľovaný grafickým akcelerátorom Mali-T880MP4 sa zasa zobrazuje na 5,5″ IPS panel s FullHD rozlíšením. Dvojica objektívov ponúka okrem rozlíšenia 13 MPx  aj clonu f/2.0 či PDAF zaostrovanie. O selfie fotografie sa zasa postará predný fotoaparát s 8 MPx rozlíšením. LeEco do tohto smartfónu vložilo aj funkciu Le Image AI, vďaka ktorej budú výsledné fotografie ešte dokonalejšie.

Aby celý hardvér fungoval ako hodinky, energiou ho napája veľká batéria s kapacitou až 4000 mAh, ktorá pohodlne zvládne celý náročný pracovný deň. Dopĺňanie jej energie prebieha skrz USB-C port. Výrobca do toho kúsku vložil aj operačný systém Android vo verzii 6.0 Marsmallow, ktorý je doplnený o nadstavbu eUI 5.9.

Neskutočná cena

Prémiová konštrukcia z kvalitného hliníka v kombinácií s výkonným hardvérom sa postarali o skvelé vlastnosti LeEco Le Pro 3 AI, ktorý však očarí aj svojim inteligentným asistentom.

Kúpiť čierne LeEco Le Pro 3 AI za 111 €
Zľavový kupón len vo FonTech Shope

Kúpiť zlaté LeEco Le Pro 3 AI za 106 €
Zľavový kupón len vo FonTech Shope

Za tento kúsok však zákazník teraz zaplatí po uplatnení nášho kupónu len smiešnych 111 € za čiernu verziu, pričom zlatý variant je ešte lacnejší. Vďaka kupónu môže byť tvoj len za 106 €. Takáto jedinečná cena vo FonTech Shope ale platí len pre posledných 5 kusov, a tak by sa prípadný záujemca mal poriadne poponáhľať.

Kupón uplatníš v košíku:

Zobraziť celú galériu (1)
Screenshot/GearBest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP