banner-le-max-2
Pomaly sa blížia najväčšie sviatky v roku a do výpredajov a iných zľavových akcií sa dostáva mnoho produktov. Ľudia nakupujú vo veľkom darčeky pre svojich blízkych, ktorých chcú obdarovať jedinečnými prekvapeniami. K nim patrí aj skvelý smartfón LeEco Le Max 2, ktorý je teraz v e-shope Everbuying.net dostupný za fantastickú cenu.

V prvej polovici roka predstavila spoločnosť LeEco fantastické zariadenie, ktoré so sebou prinieslo masívnu dávku výkonu. Le Max 2 dostal do výbavy naozaj skvelé špecifikácie a novú technológiu, ktorou zaujme nejedného technologického nadšenca. LeEco do svojej vlajkovej lode pre prvý polovicu roka vložil veľa úsilia, ktoré nevyšlo nazmar a z jeho výrobných liniek tak vzišlo ozaj krásne zariadenie s veľkým potenciálom. Aj napriek tomu, že je výrobca relatívne mladý medzi ostatnými, vie ako docieliť, aby sa konkurencia začala báť a práve k tomu slúži aj LeEco Le Max 2, ktorý sa tesne pred Vianocami ocitol v e-shope Everbuying.net v skvelej zľave. Pokiaľ chcete svojho blízkeho prekvapiť špičkovým smartfónom, Le Max 2 je na to ako stvorený.

leec-le-max-2-recenzia-fotky (11)

Kúpiť LeEco Le Max 2 za 205 €!
4 GB RAM a 21 MPx fotoaparát
Kupón: EBLemax

Pod kapotou tento bojovník skrýva 64-bitový procesor od Qualcommu, Snapdragon 820, ktorý mu dodáva vysoký výkon. Skladá sa zo štyroch jadier, z ktorých každé pracuje na frekvencii 2,15 GHz. S ním spolupracuje operačná pamäť RAM o veľkosti 4 GB, čo je dostatok pre bezproblémový multitasking. Rýchle vnútorné úložisko UFS 2.0 ponúka 32 GB priestoru a bohužiaľ sa nedá rozšíriť pomocou MicroSD kariet. O grafický zážitok pri hraní aj tých najnáročnejších hier sa stará grafický akcelerátor Adreno 530, s ktorým bude každá hra fantastická. Všetky tieto komponenty spolu zabezpečujú smartfónu skvelý výkon, ktorým dokáže zahanbiť nejedného konkurenta.

leec-le-max-2-recenzia-fotky (9)

Prednú stranu Le Max 2-ky vybavil výrobca obrovským 5,7″ displejom, ktorý dostal jemné 2K rozlíšenie, čo ho robí skvelým kandidátom pre virtuálnu realitu. Nad obrazovkou si miesto našli snímače, vedľa ktorých je predný selfie fotoaparát. Ten sa nedá zahanbiť svojím 8 MPx rozlíšením a clonou f/2.2. Vďaka väčším 1,4 μm pixelom tak dokáže zachytiť viac svetla a urobiť selfie fotky ešte kvalitnejšími. Jeho väčší brat na zadnej strane dostal rozlíšenie až 21 MPx. Nechýba mu ani optická stabilizácia obrazu, clona f/2.0 či možnosť natáčania videa v 4K rozlíšení. Ako vo väčšine smartfónov, aj tu si našiel miesto snímač odtlačkov prstov s novou ultrazvukovou technológiou, ktorý sa nachádza pod šošovkou fotoaparátu.

leeco-le-max-2-najnizsia-cena-1

Výrobca pri výrobe nezabudol ani na poriadnu konektivitu. LeEco Le Max 2 disponuje možnosťou používať 2 karty SIM súčasne, pričom oba sloty podporujú rýchle 4G LTE pripojenie, ktoré je možné využiť aj na Slovensku v plnom rozsahu, pretože podporuje všetky naše pásma. Špecialitou je aj podpora VoLTE telefonovania, ktoré prináša krištáľovo čistý zvuk. Nechýba ani dvoj-kanálové Wi-Fi pripojenie v štandarde 802.11 a/b/g/n/ac. Samozrejmosťou je aj Bluetooth vo verzii 4.2  či GPS a novinkou je prítomnosť USB-C konektora. Napájanie celého smartfónu má za úlohu batéria o veľkosti 3100 mAh, s podporou rýchleho nabíjania Quick Charge 3.0 od Qualcommu. Tento špičkový smartfón by iste potešil pod stromčekom každého. Teraz je ideálny čas na kúpu, pretože sa ocitol v skvelej zľave, ktorú ponúka e-shop Everbuying.net. S použitím kupónu EBLemax cena Le Max 2 klesne na fantastických 205 €, no počítať treba aj s možnosťou platby DPH vo výške 20%, ktoré môže byť k sume smartfónu prirátané. V tomto prípade by išlo o 41 €, o ktoré sa cena môže navýšiť.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP