Vieš ako sa hovorí, každý ušetrený peniaz poteší. Pri kúpe nového smartfónu sme však neraz nútení šetrnosť odsunúť bokom, nakoľko väčšinou platí pravidlo, že dostaneš presne to, za čo si aj zaplatíš. Našťastie sú tu ale obľúbené svetové e-shopy, ktoré neraz prekvapia skvelými akciovými ponukami.

Za všetko hovorí tá najnovšia, ktorej hlavným aktérom je smartfón LeEco Le Max 2. Ten bol na istú dobu vlajkovou loďou tohto obľúbeného čínskeho výrobcu. Okrem toho si nielen svojimi nadupanými špecifikáciami, ale i svojím dizajnom získal veľké množstvo priaznivcov. Tých celkom určite zaujala kvalitná hliníková konštrukcia s elegantnými dizajnovými prvkami. Prednú stranu tohto tabletofónu okupuje 5,7-palcový IPS displej s extrémne jemným 2K rozlíšením. Priestor nad týmto skvelým zobrazovačom je vyplnený proximity senzorom a hovorovým reproduktorom, avšak nájde sa nad ním aj selfie fotoaparát s 8 MPx rozlíšením a clonou f/2.2.

zdroj fotografie: Weibo/Dglte

Zadná strana naopak vyniká vďaka zrkadlovo lesklému logu výrobcu, pričom rovnaký materiál zdobí aj skener odtlačkov prstov. Tesne nad ním je umiestnený hlavný fotoaparát s 21 MPx rozlíšením, clonou f/2.0, optickou stabilizáciou obrazu a fázovým zaostrovaním. Spoločnosť LeEco pri vytváraní tohto smartfónu nezabudla ani na LED blesk, čo sa však, nanešťastie, o 3,5 mm audio jack konektore tvrdiť nedá. Ten však nahrádza USB Type-C konektor, ktorý slúži aj na napájanie 3100 mAh batérie. V útrobách telefónu tento akumulátor susedí so 4-jadrovým procesorom Snapdragon 820, ktorý spolupracuje tiež s grafickou jednotkou Adreno 530. V práve zlacnenej verzií sa tiež ukrývajú 4 GB RAM pamäte a 64 GB interného úložiska.

zdroj fotografie: Weibo/Dglte

Kúpiť LeEco Le Max 2 za 180 €
Zľavový kupón: CEBULAPZ3

To však nie je ani zďaleka všetko. LeEco Le Max 2 sa ďalej pýši skvelou audio výbavou a čerešničkou na torte je DualSIM funkcionalita, avšak bez podpory LTE pásma B20. Za zmienku rozhodne stojí aj operačný systém, ktorým je Android 6.0 Marshmallow. Ten je však obalený v obľúbenej nadstavbe eUI 5.6. Konečne sme sa ale dostali k najlákavejšie vlastnosti tohto telefónu, ktorou je po novom cena. Tá klesne po zadaní kupónu CEBULAPZ3 na famóznych 180 €. Ešte lepšie je na tom to, že je toto nekompromisné zariadenie dostupné aj v európskom sklade. To znamená, že sa okrem platby telefónu a poštovného, ktoré je 10 €, nemusíš obávať žiadnych dodatočných poplatkov.

Kupón aplikuješ v košíku na pravej strane hneď pod cenou:

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom