banner-le-max-2Snapdragon, Snapdragon, všade samý Snapdragon. Konkurencia spoločnosti Qualcomm musí byť tento rok naozaj bezradná. Snapdragon 820 všetkým „vytrel zrak“ a svojim výkonom hravo porazil procesory iných výrobcov. Smartfón s najlepším mobilným procesorom histórie si môžete navyše momentálne zadovážiť za fantastickú cenu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smartfóny s 820-kou dokážu byť drahé, ale naopak aj relatívne lacné. Za zmienku stojí napríklad Xiaomi Mi5, ktorý ponúkol tento procesor ako úplne prvý na svete. Ďalej netreba zabúdať na ZUK Z2, ktorý bol od začiatku svojho predaja tým najlacnejším zariadením so Snapdragonom 820. Svet mobilných technológií sa však vyvíja veľmi rýchlo a veci, ktoré sme včera považovali za samozrejmosť, môžu byť dnes úplne inak. Tento istý jav sa preukázal aj pri novom najlacnejšom smartfóne s týmto nekompromisným 4-jadrovým procesorom, ktorým je odteraz LeEco Le Max 2. Jeho cena poriadne klesla vo viacerých čínskych, ale aj svetových internetových obchodoch. Môžeme spomenúť náš overený partnerský e-shop Everbuying.net, kde sa dá LeEco Le Max 2 kúpiť v konfigurácií so 4 GB RAM a 64 GB úložiskom za neskutočných 277 €. Spoločnosť LeEco teda uchmatla svojej konkurencii vcelku cenené prvenstvo a uvidíme, či na to zareagujú aj ďalší čínski výrobcovia, ktorí sa snažia priniesť enormný výkon za výnimočnú cenu.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


DSC_0713

Kúpiť LeEco Le Max 2 za 277 €

Ak ste náhodou zabudli, tak vedzte, že LeEco Le Max 2 je vskutku impozantné zariadenie. 5,7-palcový displej má technológiu IPS a dosahuje jemné 2K rozlíšenie. Pamäť RAM číta 4 GB, respektíve 6 GB v závislosti od verzie zariadenia. Interné úložisko môže dosahovať veľkosť 32 GB, 64 GB alebo 128 GB. Zadný fotoaparát s fázovým zaostrovaním a optickou stabilizáciou obrazu disponuje 21 MPx rozlíšením, zatiaľ čo predný selfie fotoaparát má 8 MPx rozlíšenie. Na dnešnú dobu priemerná 3100 mAh batéria ponúka technológiu rýchleho nabíjania. Musíme však pripomenúť, že zariadenie nedisponuje 3,5 mm audio jack konektorom a rovnako nepodporuje ani microSD karty. Obrovskou výhodou je však plná podpora LTE na Slovensku, teda smartfón využíva aj 800 MHz frekvenciu.

DSC_0716

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom