banner-letv-one-pro
LeEco Le Max Pro bolo predstavené ako prvé zariadenie vybavené high-end procesorom Snadpragon 820, doteraz však spoločnosť predala len 1000 kusov tohto modelu a potom sa predaje nečakane zastavili.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Nedávno boli zverejnené informácie o novom smartfóne LeEco s kódovým označením X820, rovnako vybaveným procesorom Snapdragon 820, ktorý v benchmarku AnTuTu dosiahol skóre 141 000 bodov. Zdá sa, že ide o druhý model LeEco s najvýkonejším procesorom od Qualcommu. Dnešný deň však priniesol opäť nové informácie. AnTuTu testom prešlo ďalšie zariadenie, tentoraz s označením X821 a skóre 131 000, ktoré rovnako poukazuje na použitie procesoru Snapdragon 820 a pravdepodobne teda pôjde o ďalšiu variantu predchádzajúceho modelu.

LETV ONE PRO 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


X821-Antutu

Toto zariadenie pojme 2K displej neznámej veľkosti, 32 GB ROM spoločne so 4 GB RAM. Na kvalitné selfie fotky poslúži 8 MPx kamera a zadný senzor príde v rozlíšení 21 MPx. Operačným systémom zariadenia bude Android 6.0. Nezdajú sa vám tieto špecifikácie povedomé? Rovnakou výbavou, vynímajúc prednú kameru, disponuje aj model Le Max Pro. Toto zariadenie by malo niesť meno Le Max 2 a pôjde zrejme o nový top model výrobcu. Čo sa však stane s Le Max Pro? Rozhodne sa spoločnosť naďalej ponechať jeho produkciu alebo v záujme nového zariadenia vyradí model z ponuky? Je naozaj možné, že LeEco narazilo na problémy spojené s výrobou či dizajnové nedostatky a rozhodlo sa vybudovať nové zariadenie, namiesto riešenia týchto problémov.

le-max-pro-02

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP