banner-le-max-2
LeEco Le Max 2 sa radí medzi tie najvýkonnejšie zariadenia súčasnosti. Smartfón od ambiciózneho čínskeho výrobcu v sebe skrýva nekompromisné špecifikácie, ktoré sú obalené v poriadne lákavom dizajne. Tak, ako sme si už pri zariadeniach od spoločnosti LeEco zvykli, aj tento phablet prekvapí svojou poriadne nízkou predajnou cenou. Tá dnes v našom partnerskom e-shope Everbuying.net klesla ešte nižšie a Le Max 2-ka je tak lacnejšia ako kedykoľvek predtým.

Napriek tomu, že sa tento výrobca pohybuje na trhu kratšiu dobu, môžme prehlásiť, že kvalita konštrukčného spracovania jeho zariadení je priam ukážková. Kvalitný hliník tak chráni celý prístroj a prípadný pád mu rozhodne len tak ľahko neublíži. Exkluzívny dizajn s vysokým dôrazom na detail je jednou z nesporných výhod tohto tabletofónu. Na jeho prednej strane sa nachádza vysokokvalitný 5,7-palcový 2K displej. Ten je technológie IPS, ktorá je známa skvelým farebným podaním a výnimočnou ostrosťou obrazu. Tenké rámiky po obvode displeja ponúkajú priestor na jednoručné ovládanie, no vzhľadom na väčšiu uhlopriečku je potrebné mať naozaj väčšiu dlaň. Pod displejom sa skrýva trojica kapacitných podsvietených tlačidiel. Naopak nad ním si svoje miesto našla 8 MPx selfie kamera s hovorovým reproduktorom a senzorom priblíženia.

leeco-le-2-predpredaj5

Zadnú matnú stranu ozvláštňuje dvojica zrkadlových prvkov. Jedná sa o nádherné logo výrobcu a ultrazvukový skener odtlačkov prstov. Nad ním je ďalej umiestnená veľká optika hlavného 21 MPx fotoaparátu. Ten je vyrábaný spoločnosťou Sony a disponuje aj optickou stabilizáciou obrazu, PDAF zaostrovaním, clonou f/2.0 či duálnym LED bleskom. Snímač je ďalej schopný zachytávať jemné 4K video, ako aj spomalené slow-motion video pri 120 fps. Pod kvalitnou vrstvou hliníka sa ďalej skrýva donedávna najvýkonnejší procesor sveta, Qualcomm Snapdragon 820. Ten zoskupuje 4 Kryo jadrá taktované na frekvencii 2,15 GHz. Pri graficky náročnejších úkonoch zavíta na scénu akcelerátor Adreno 530.

leeco-le-max-2-najnizsia-cena-2

Operačná pamäť RAM sa vyšplhala na vynikajúcu hodnotu 4 GB, ktoré zabezpečia plynulý multitasking za každých okolností. Interné úložisko dokáže poňať až 32 GB vašich dát a v prípade potreby je možné jeho rozšírenie skrz OTG funkcionalitu. V útrobách tohto phabletu sa skrýva aj 3100 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania. Android 6.0 Marshmallow spolupracuje s vydarenou grafickou nadstavbou eUI 5.6. Aby toho nebolo málo, LeEco Le Max 2 ponúka aj IR blaster na ovládanie elektrických spotrebičov a USB Type-C konektor. Cena tohto vydareného tabletofónu klesne po zadaní kupónu EBLEMX2 na niečo pod 219 €.

Kúpiť LeEco Le Max 2 za perfektných 219 €
Kupón EBLEMX2

leeco-le-max-2-najnizsia-cena-1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom