Vďaka nesmierne rýchlemu rozvoju technológií sa rovnako rýchlo znižuje aj ich cena. Zariadenia vybavené minuloročnými vlajkovými čipsetmi americkej spoločnosti Qualcomm vďaka tomuto trendu v súčasnosti zoženieš za sumu, o ktorej sa ti v dobe ich oficiálneho predstavenia mohlo iba snívať.

V súčasnosti to zrejme najlepšie dokazuje LeEco Le Max 2, ktoré dnes bez námahy zoženieš pod magickou hranicou 200 €. Vďaka najnovšej akciovej ponuke ho však môžeš zohnať ešte o čosi výhodnejšie. Ešte predtým, ako sa pozrieme na samotnú cenu si ale poďme pripomenúť jeho skutočne bohatú výbavu. Na prednej strane sa vyníma 5,7-palcový IPS displej s jemným 2K rozlíšením.

zdroj fotografie: v4

Priestor nad displejom využíva 8 MPx selfie kamera s clonou f/2.2, hovorový reproduktor a taktiež proximity senzor. Naopak pod zobrazovačom sa nachádza trojica senzorových tlačidiel, ktorá slúžia na rýchlu orientáciu v Androide 6.0 Marshmallow. Ten je obohatený o prepracovanú grafickú nadstavbu eUI, ktorá ponúka viaceré zaujímavé funkcie.

Kúpiť LeEco Le Max 2 za 177 €
Zľavový kupón ADM4

zdroj fotografie: v4

Tento plnohodnotný phablet skrýva na svojej zadnej strane optiku 21 MPx hlavného fotoaparátu s clonou f/2.0, fázovým zaostrovaním a optickou stabilizáciou obrazu. Tiež sa dostalo na zaujímavo spracovaný ultrazvukový skener odtlačkov prstov. Zadná strane tiež púta poriadnu dávku pozornosti po dizajnovej stránke, pričom sa o to najväčšou miernou pričinilo prekrásne lesklé logo výrobcu. Pod spomínanou hliníkovou pokrievkou sa skrýva 4-jadrový procesor Snapdragon 820. Vášniví hráči isto ocenia aj 4 GB pamäte RAM a grafický akcelerátor Adreno 530. Po stránke internej pamäte je zas k dispozícii 64 GB úložisko.

zdroj fotografie: v4

Tento tabletofón taktiež poteší DualSIM funkcionalitou či kvalitným Hi-Fi reproduktorom. Dostalo sa aj na 3100 mAh batériu, ktorú je možné rýchlo dobiť vďaka Quick Charge 3.0 skrz USB Type-C konektor, ktorý tiež zabezpečuje bezstratový prenos zvuku do slúchadiel. Takto vybavený prístroj môže byť tvoj po zadaní kupónu ADM4 za famóznych 177 € a ak si navyše založíš nový účet v e-shope Tomtop.com, dostaneš 200 bodov, ktoré môžeš ďalej využiť na 2 € zľavu. Netreba však zabúdať ani na prípadný dodatočný poplatok 35 € za platbu DPH.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokNovinky