LeEco Le 2 Pro prešiel benchmarkom so Snapdragonom 820 a 6 GB RAM!

banner-letv-one-pro
Stále mladý a etablujúci sa čínsky výrobca LeEco už od svojich počiatkov šliape na päty tým najväčším a najznámejším. Svojou agresívnou cenovou politikou a perfektne vybavenými zariadeniami nastavili poriadne vysokú latku, v čom bude pokračovať aj pripravovaný LeEco Le 2 Pro. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po minuloročných prvotinách predstavujúcich LeEco (predtým LeTV) Le One, Le One Pro a LeTV Max, spoločnosť tento rok chystá ich nástupcov. V poradí druhá tohtoročná konferencia výrobcu sa koná už zajtra, 20. apríla, kedy má byť predstavený najnovší LeEco Le 2. Ten má podľa uniknutých informácií disponovať 10-jadrovým Helio X20 procesorom, 3 GB RAM, bezrámikovým displejom a chýbať má 3,5 mm audio jack. Dúfame, že LeEco zopakuje svoje minuloročné predstavenie trojice nadupaných smartfónov a spolu s LeEco Le 2 oficiálne uvidíme aj LeEco Le 2 Pro, ktoré teraz prešlo známym GFX Benchmarkom.

LETV ONE PRO 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>leeco-le-2-tenaa

Fotografie LeEco Le 2 pochádzajúce z TENAA

Vďaka tomu poznáme nielen výsledky benchmarku, ale aj priam monštruózne špecifikácie smartfónu s kódovým označením LeEco Le X820. Práve toto označenie naznačuje, že pôjde o nástupcu minuloročného LeTV Le One Pro s kódovým menom X800. Názov nám tiež napovedá, aký procesor bude v telefóne použitý. Samozrejme, ide o Snapdragon 820, ktorý je v tomto prípade taktovaný na 2,1 GHz. Veľmi prekvapujúca je aj obrovská 6 GB RAM pamäť a ak sa tieto informácie potvrdia, LeEco Le 2 Pro by sa mohol stať po Vivo Xplay 5S a Vernee Apollo tretím smartfónom na svete s takto veľkou RAM pamäťou. Okrem toho, dostupná by mala byť aj verzia so 4 GB RAM.

leeco-le-2-pro-specifikacie

K dispozícii sú aj ďalšie hardvérové vlastnosti údajného LeEco Le 2 Pro. Podobne ako predošlý model, aj ten prichádzajúci prinesie 5,5″ displej s jemným rozlíšením 2560 x 1440 pixelov. O detailné fotografie by sa mal postarať zadný 21 MPx fotoaparát so schopnosťou nahrávať 4K video, pričom s veľkou pravdepodobnosťou pôjde o jeden z novších Sony snímačov. Prednými selfie fotkami taktiež nebudete sklamaní, keď Le 2 Pro má prísť s predným 8 MPx snímačom. Na všetok multimediálny obsah bude k dispozícii 64 GB vnútorná pamäť. Po stránke softvéru sa môžeme tešiť na najnovší Android 6.0.1 Marshmallow, na ktorom bude postavená nadstavba LeUI.

leeco-le-2-nove-realne-foto3

Jedna z možných podôb LeEco Le 2 Pro

Oveľa múdrejší budeme po zajtrajšej konferencii, kde budú tohtoročné novinky od LeEco predstavené. Opäť vám prinesieme najčerstvejšie informácie, preto nás neprestávajte sledovať.

Zdroj: GFXbench.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]