LeEco Le 2 pravdepodobne nebude mať 3.5 mm audio jack

banner-letv-le-1S
Oficiálne predstavenie LeEco Le 2 sa uskutoční už 20. apríla, teda čakajú nás len 2 dni, počas ktorých určite uvidíme nespočetné množstvo teaserov a nových informácií. Olej do ohňa dnes prilial CEO spoločnosti, Jia Yueting, ktorý avizuje revolučnú vlastnosť nového smartfónu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dá sa povedať, že nový teaser vyvoláva veľmi veľké obavy. Čo to vlastne robí fanúšikom obrovské vrásky na čele? Na spomínanom teaseri je vyobrazený smartfón, ktorý sa rozpadol na viaceré časti a 3.5 mm audio jack sa snaží dosiahnuť na konektor, no bez úspechu. Spodná strana by teda mala ponúknuť len osamotený USB Type-C konektor a 3.5 mm jack jednoducho nadobro zmizne. Nevieme si vysvetliť tento nečakaný krok od LeEco, no jedným z hlavných motivátorov môže byť chystaný iPhone 7, o ktorom sa povráva, že taktiež nepríde s najrozšírenejším audio výstupom na svete. Túto informáciu ešte viac umocňuje slogan na teaseri, ktorý znie: „Éra USB typu-C, ako by sme mohli otvoriť novú generáciu revolučného audia?“. Zdá sa teda, že všetko je už dojednanou záležitosťou a veľmi reálne vyzerajúce fotografie, ktoré sa dostali k čínskym webom to všetko zaklincovali.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


le-2-no-headphone-jack

Ešte sa na moment pozastavíme u napájacieho konektora. Ten by mal totižto ponúknuť veľmi rýchle nabíjanie a podľa prvých zistení, 5 minút nabíjania vystačí až na 3,5 hodiny neustáleho telefonovania. LeEco sa taktiež dušuje, že pripravilo špeciálny duálny nabíjací čip, ktorý sleduje najefektívnejšie nabíjacie napätie a využije paralelné zapojenie, ktoré maximalizuje dodávanú energiu. LeEco Le 2 k nám príde 20. apríla a vo svojom repertoári prinesie 5,5-palcový bezrámikový FullHD displej, krásny nový vzhľad, MediaTek Helio X20 s taktovacou frekvenciou 2,3 GHz, 3 GB RAM, 32 GB úložisko, 16 MPx zadný a 8 MPx predný fotoaparát a samozrejme aj vyššie spomínané revolučné inovácie.

Le-2-leak-abandon-headphone

Stále nám však vŕta v hlave jedna otázka. LeEco je pomerne mladou spoločnosťou a radšej by sa mala držať osvedčených „receptov“ a nemala by sa púšťať do súboja s najväčším výrobcom smartfónov na svete. Pripravovanú novinku by sme si bez pochýb obľúbili aj bez toľkých inovácií, ktoré môžu byť viac na škodu ako na úžitok. Každopádne, s LeEco Le 2 to bude ešte veľmi zaujímavé. Sledujte nás aj naďalej a dozviete sa všetky podrobnosti aj počas oficiálneho predstavenia.

Zdroj: Gizmochina.com, News.mydrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]