Leagoo T5c je smartfón, ktorého parametre ďaleko prevyšujú jeho cenu. Preto by si nemal s jeho kúpou dlho váhať, počet kusov je totiž obmedzený. Týchto 7 dôvodov ti ukáže, prečo si vybrať práve tento smartfón.

Leagoo T5c je prvý smartfón s procesorom Spreadtrum SC9853I SoC, ktorý sa môže pochváliť Intel 14nm X86 Airmont mikro-architektúrou, ktorá zabezpečí skvelý výkon pri nižšej spotrebe energie, vďaka čomu poskytuje najlepší balans medzi výkonom a úsporou energie.

Kúpiť Leagoo T5c za 110 €
Nový procesor postavený na Intel X86 platforme

Leagoo T5c je poháňaný 8-jadrovým procesorom Spreadtrum SC9853 s taktom 1.8 GHz. Použitá bola 64-bitová Intel Airmont architektúra, vďaka čomu procesor ponúka skvelý výkon pri nízkej spotrebe energie. 14 nm FinFET výrobný proces zabezpečuje bezproblémové vykonanie všetkých úloh a ty si užiješ hladký chod celého systému. V porovnaní s minulou generáciou, nový procesor ponúka o 25% vyššiu rýchlosť a o 30 % nižšiu spotrebu energie.

Najväčším konkurentom Spreadtrum SC9853 je MediaTek MT6750, oproti ktorému má o 25 % vyšší výkon jedného jadra a o 36 % v porovnaní výkonu všetkých jadier.

Najnovšia DEPTH MAP technológia

Duálny fotoaparát smartfónu Leagoo T5c je vybavený exkluzívnou technológiou DEPTH MAP, ktorá zlepšuje spracovanie obrazu. Vďaka tomu dokáže zachytiť čistý obraz popredia aj pozadia. Systém je navyše schopný rozoznať popredie a pozadie a určiť, ktoré časti fotografie potrebujú zaostriť. Táto funkcia prináša presnejší a prirodzenejší bokeh efekt. Nový obrazový algoritmus zasa umožňuje zachytiť skvelé fotografie s jasnými farbami a čistými detailami.

Vyššia rýchlosť sťahovania

Nový čipset prináša vylepšenia aj v oblasti príjmu signálu mobilnej siete. Pri troch rozdielnych testoch rýchlosti siete dosial Speadtrum SC9853I vyššie rýchlosti ako konkurenčný MediaTek Helio P23. Za vlajkovými čipsetmi ako sú Huawei Kirin 970 a Qualcomm Snapdragon 835 zaostáva len o kúsok.

Lepší signál pre telefonovnie

V porovnaní oneskorenia hlasových hovorov je Spreadtrum SC9853I iba o sekundu za Huawei Kirin 970, čo ho radí v rebríčku na druhé miesto.

5.5″ FullHD IPS Displej

Leagoo T5c sa na prednej strane pýši 5.5″ FullHD displejom s technológiou IPS. Tá ti okrem 178° stupňového zobrazovacieho uhlu ponúkne čistý a jasný vizuálny zážitok so skvelou sýtosťou farieb a kontrastom. Nechýba ani efektné 2.5D zakrivené sklo.

Hardvér, ktorý poskytne dostatok výkonu

Lacná novinka od čínskeho Leagoo ti ponúkne skvelý výkon. Okrem najnovšieho procesora sa dostalo aj na grafický čip Mali-T820 a hardvérovú trojicu dopĺňa 3 GB RAM pamäť, ktorá sa postará o plynulý multitasking. Pre tvoje osobné dáta je potom pripravené 32 GB úložisko rozšíriteľné o ďalších 128 GB pomocou microSD karty.

Kúpiť Leagoo T5c za 110 €
Smart Key ISP pre rozoznávanie odtlačkov prstov

Leagoo T5c prichádza aj so snímačom odtlačkov prstov umiestneným na prednej strane. Podľa slov výrobcu ide o najrýchlejší snímač odtlačkov prstov vo svojej triede. Vďaka technológii Smart Touch má nezávislé ISP pre ukladanie a spracovanie odtlačkov prstov. Senzor vyrobený z keramiky sa aktívne učí a zlepšuje, takže sa postupom času stáva čoraz presnejším. Jeho výhodou je aj 360° snímanie odtlačku prsta a zariadenie dokáže odomknúť len za 0,1 sekundy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP