Leagoo T1 Plus s 2.5D displejom, 3 GB RAM a Androidom 6.0 dostupný v predobjednávke za 115 €

banner-note-7
V Číne nájdeme množstvo výrobcov smartfónov, ktorí nie sú svetovo až tak známy, no ich smartfóny si určite zaslúžia pozornosť najmä tých ľudí, ktorí hľadajú čo najlepší smartfón za čo najnižšiu cenu. Jedným z nich je aj Leagoo, ktoré tiež raz za čas príde s nejakým tým novým modelom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Medzi jeho najnovšie prírastky sa radí Leagoo T1 Plus, ktorý si práve ideme podrobne predstaviť. Začneme prémiovým kovovým telom, na ktorom má kov 88% podiel. Hrúbka zariadenia sa zastavila na nízkych 7.5 milimetroch. Predná strana je priestorom pre 5.5-palcový displej s HD rozlíšením, ktorý však prekvapivo chráni odolné sklo Gorilla Glass 4 s 2.5D zakrivením po bokoch. Od smartfónu za menej ako 120 € síce nemôžeme čakať veľké zázraky čo sa týka výkonu, no výbava v podobe MediaTeku MT6737, 3 GB RAM a 16 GB úložiska znie dostatočne dobre na to, aby poskytla bezproblémový chod najnovšieho Androidu 6.0 Marshmallow. Úložisko je navyše možné rozšíriť o ďalších 128 GB microSD kartami.

leagoo t1 plus gearbest predobjednavka-1

Smartfón výrobca prezentuje ako zariadenie s dvomi 13 MPx fotoaparátmi, no v skutočnosti sú to dva 8 MPx, teda jeden na zadnej a druhý na prednej strane. Čínski výrobcovia však majú v obľube rozlíšenia softvérovo vylepšovať a aj v tomto prípade je rozlíšenie dvoch 8 MPx snímačov vylepšené na 13 MPx. Zadný disponuje clonou f/2.2 a tiež duálnym LED bleskom. Výrobca nepostrádal ani po stránke konektivity a tak v telefóne môžeme bežať na dvoch SIM kartách spolu so 4G+ pripojením. Obavy netreba mať ani čo sa týka podporovaných LTE pásiem, keďže podporované sú všetky európske vrátane 800 MHz pásma. Už tenké telo naznačovalo nižšiu kapacitu batérie, ktorá síce nižšia naozaj je, no nejedná sa o nič hrozné. 2600 mAh batéria by mala dokázať zabezpečiť uspokojivú výdrž najmä vďaka použitiu HD displeja a úspornejšieho procesora. Jej rýchle dobitie je zabezpečené vďaka bližšie nešpecifikovanej 1.5A technológii rýchleho nabíjania.

leagoo t1 plus gearbest predobjednavka-2

Lacné smartfóny často neposkytujú pravý multimediálny zážitok kvôli slabšej kvalite reproduktora, no pri Leagoo T1 Plus by to podľa výrobcu platiť nemalo. Vybavil ho totiž Hi-Fi čipom Awinic K7, ktorý by mal zabezpečiť kvalitný zvuk so silnými basmi. No a koľko teda za takýto smartfón zaplatíme? E-shop GearBest.com ho aktuálne ponúka v predobjednávke za 115 €, pričom je dostupný v sivom, zlatom a ružovo-zlatom prevedení. Za zvýhodnenú predpredajovú cenu je možné smartfón získať do 12. septembra a odosielanie objednávok začne po 14. septembri.

Kúpiť Leagoo T1 plus za 115 €

leagoo t1 plus gearbest predobjednavka-4

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
63%
Chcem to
13%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.