Podobne ako pri Xiaomi Mi MIX, tak aj v prípade Samsung Galaxy S8 sa rozbehol trend kopírovania dizajnu. Hlavne menší čínski výrobcovia sa snažia upútať, a to hlavne cenovkou.

Uvedenie smarfónov Xiaomi Mi MIX a Galaxy S8 nasadilo nový trend, ktorým sa vyberá čoraz viac a viac výrobcov. Iným nie je ani Leagoo S8, ktorý vsadil na osvedčený dizajn Samsungu. Okrem názvu sa tak naň podobá aj prednou stranou, kde sa snažil napodobniť Infinity displej.

Až štvorica fotoaparátov

Leagoo S8 sa nesnaží zaujať len svojím dizajnom, ale aj zaujímavým hardvérom a extrémne nízkou cenovkou. Predný displej vyrobila spoločnosť SHARP a ponúka veľkosť 5,72″ s rozlíšením 1440 x 1080 pixelov. Pomer strán je teda 18:9. Rámiky okolo displeja sú skutočne minimálne a majú len 1 mm. Nad displejom sa nachádza prekvapivo až dvojica OmniVision fotoaparátov s rozlíšením 8 MPx a 2 MPx. Zadný fotoaparát je tiež duálny a poskytne 13 MPx a 2 MPx snímače od Sony. Pod nimi si našiel miesto aj snímač odtlačkov prstov.

O výkon zariadenia sa stará osemjadrový procesor MediaTek MT6750T s taktom 1,5 GHz. Multitasking má na starosti 3 GB operačná pamäť, zatiaľ čo vnútorné úložisko prichádza s kapacitou 32 GB. Ako napájací zdroj slúži batéria od LG s kapacitou 3050 mAh a rýchlym nabíjaním 5V/2A.

Časovo obmedzená akcia

Leagoo S8 v špeciálnej predpredajovej cene

Leagoo S8 Pro so 6 GB RAM za 215 €

Známy e-shop Banggood pripravil špeciálnu akciu, pri ktorej dočasne znížil cenu tohto smartfónu. Kúpiť ho ak môžeš už za skvelých 103 €. Navyše netreba zadávať žiadny kupón. V ponuke je aj verzia Leagoo S8 Pro, ktorá má oproti základnej verzii 6 GB RAM, výkonnejší procesor MediaTek Helio P25, 64 GB pamäť, 5,99″ displej s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov, USB Type-C či snímač odtlačkov prstov. Cena tohto kúsku je 215 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom