Keď Xiaomi koncom minulého roka predstavilo model Mi MIX, ani len netušilo, akú vlnu záujmu to spustí medzi výrobcami po celom svete. Takmer bezrámikový displej je jednoducho poriadne žiadaný artikel a spoločnosti sú si toho naozaj plne vedomé.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Do skupiny inovatívnych hráčov sa chce zaradiť aj čínske Leagoo, ktoré pomenovalo svoj model „originálne“ ako MIX. Tento dizajnovo perfektne spracovaný kúsok (špecifikácie navrhovali fanúšikovia) chce priniesť inovatívne technológie aj do segmentu strednej až nižšej triedy.

Vzhľad nemá chybu

Minimálne po vzhľadovej stránke mu nemáme čo vytknúť. Do prednej steny je osadený 5,5-palcový FullHD displej od Sharpu, ktorý je takmer bezrámikový a prvotným dojmom je na nerozoznanie od toho, ktorý sa nachádza v Mi MIX.

zdroj fotografie: Leagoo

Celkovo má displej 90 % pomer k prednej strane. Po hardvérovej stránke sa môžeš pripraviť na trochu slabší odvar špecifikácií, a teda napríklad na procesor MediaTek MT6750T, 3 GB pamäť RAM či na 32 GB interné úložisko.

Vždy pripravený

3000 mAh batéria s rýchlonabíjaním skrz USB Type-C taktiež pôsobí solídne a rovnako to môžeme tvrdiť aj o Androide 7.0 Nougat.

zdroj fotografie: Leagoo

Kúpiť bezrámikový Leagoo MIX za 120 €

Špecifickou vlastnosťou Leagoo MIX je ale duálny fotoaparát na zadnej strane s 13 a 2 MPx snímačmi. Obratom na prednú stranu si ešte všimneš skener odtlačkov prstov, pri ktorom výrobca uvádza, že odomkne smartfón už behom 0,1 sekundy a 13 MPx selfie fotoaparát. Samozrejme nechýba DualSIM funkcionalita a plná podpora všetkých LTE frekvencií, vďaka ktorým využiješ túto dizajnovú pecku všade naplno.

Lákavá ponuka s možnosťou výhry

zdroj fotografie: Leagoo

Ak ťa vyššie zmienené špecifikácie zaujali, teraz je najlepšie príležitosť, ako smartfón kúpiť za bezkonkurenčnú cenu. Bežne sa predáva v predpredaji za 120 €. Avšak od 21. augusta soúšťa eshop GearBest špeciálnu akciu, v ktorej môžeš získať 30 dolárovú zľavu, slúchadlá s Type-C konektorom, ochranný obal alebo dokonca celý smartfón, a to úplne zadarmo. Do tejto súťaže sa môžeš prihlásiť tu.

zdroj fotografie: Leagoo

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.