LEAGOO M9 je ďalším modelom čínskeho výrobcu, ktorý ponúka mnoho zaujímavých vlastnosti za skvelú cenu. V predpredaji ho teraz navyše kúpiš s 20 % zľavou. My ti ukážeme jeho najlepšie prednosti.

LEAGOO M9 má 5.5″ IPS displej s rozlíšením 1280 x 640 pixelov a pomerom strán 18:9. O jeho odolnosť sa navyše postará odolné sklo Gorilla Glass 3. Vďaka použitiu najnovšieho „full-screen“ dizajnu a ultra tenkým okrajom máš postarané o najlepší vizuálny zážitok. S IPS technológiou zažiješ najostrejší obraz a dosiahneš široký uhol zobrazenia. Displej navyše zobrazuje čo najreálnejšie farby. Nechýba ani multi-touch technológia s podporou piatich dotykových bodov.

Kúpiť Leagoo M9 so 4 fotoaparátmi za 51 €

Až 4 fotoaparáty

Leagoo M9 je jeden z mála smartfónov, ktorý disponuje až štyrmi fotoaparátmi. Vďaka štyrom kamerám máš postarané o fotky so skvelým svetlom, farbou a detailami. Môžeš sa tak tešiť na kvalitné selfie aj bežné fotografie.

Predná duálna kamera disponuje 5 MPx + 2 MPx senzormi s clonou f/2.4 a prítomný je aj LED blesk. Samozrejmosťou je technológia pre skrášlenie tváre, vďaka čomu budeš vyzerať na fotkách ešte lepšie. Vzadu sa nachádza duálna 8 MPx + 2 MPx kamera s duálnym LED bleskom a clonou f/2.4.

Skvelý snímač odtlačkov prstov a slušný hardvér

Leagoo M9 sa odomkne za 0.1 sekundy od priloženia prstu na čítačku. Technológia Smart Touch a nezávislý ISP čip sú optimalizované pre čo najrýchlejšie ukladanie a spracovanie odtlačkov prstov. Čím viac budeš čítačku používať, tým rýchlejšou sa stane. Čo sa hardvérovej výbavy týka, lacnú novinku od Leagoo poháňa 4-jadrový procesor MediaTek MT6580T s taktom 1.3 GHz. Multitasking obstaráva 2 GB RAM pamäť a pre tvoje dáta je k dispozícii 16 GB úložisko.

Kúpiť Leagoo M9 so 4 fotoaparátmi za 51 €

Skutočnou výsadou je však dlhá výdrž batérie. Kapacita 2850 mAh síce nijako nevyniká, avšak vďaka systémovej optimalizácii výrobca sľubuje celodennú výdrž. Aj po 500 nabitiach si batéria stále drží prinajmenšom 90 % svojej pôvodnej kapacity a doba jej funkčnosti je dvakrát väčšia než u bežných batérií. V úspornom režime navyše vydrží až 7 dní. Poteší aj Android 7.0 ako operačný systém.

Najlepšie na tomto smartfóne je, že nestojí ani 100 €, ani 80 € a dokonca ani 60 €. V aktuálnej 20 % zľave ťa tento kúsok vyjde len na 51 €. Smartfón pre nenáročných ako vyšitý.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú