Smartfóny s veľkými displejmi, masívnymi batériami či duálnymi fotoaparátmi ťa v Číne nemusia stáť ani 80 €. Medzi výrobcov, ktorí sa snažia držať ceny svojich smartfónov na minime, patrí aj Leagoo. 

Medzi top najlacnejšie smartfóny môžeme rozhodne zaradiť Leagoo M8 Pro, ktorý práve e-shop Everbuying ponúka vo predpredaji. Snaží sa zaujať nielen cenou, ktorá neuškodí tvojmu účtu, ale aj solídnou výbavou. Vhodný je najmä pre milovníkov veľkých uhlopriečok, keďže jeho displej je veľký až 5,7 palcov. HD rozlíšenie má na svedomí lepší výkon a dlhšiu výdrž batérie. Šmrnc mu navyše dodáva sklo s 2.5D zahnutím. O procesore MediaTek MT6737 si už určite počul, pričom miesto si našiel aj v tomto smartfóne. Pod kapotou tak operujú štyri jadrá na maximálnej frekvencii 1.3 GHz, 2 GB pamäť RAM a 16 GB úložisko pre tvoje súbory.

leagoo m8 pro
zdroj fotografie: Everbuying

Predobjednať Leagoo M8 Pro za 74 €

Trend duálnych fotoaparátov nechce premeškať ani menej známe Leagoo. Svoje model M8 Pro preto vybavilo dvomi fotoaparátmi na zadnej strane s rozlíšeniami 13 MPx, respektíve 5 MPx. Prvý z nich je farebný a druhý má na starosti čiernobiele fotenie detailov. Smartfón sa nenechá zahanbiť ani selfie fotkami vytvorenými 8 MPx predným fotoaparátom. Takáto výbava za normálnych okolností nepotrebuje až tak veľkú batériu. Napriek tomu Leagoo osadilo do svojho lacného low-endu batériu s kapacitou 3500 mAh, čo je pri danej výbave mierny nadpriemer.

leagoo m8 pro
zdroj fotografie: Everbuying

Pre prácu je predinštalovaný Android vo verzii 6.0 Marshmallow a nadstavba Freeme OS. Dostupné sú dva sloty pre SIM karty, pričom jeden z nich môžeš používať pre 4G pripojenie. Vo výbave sú, samozrejme, všetky LTE frekvencie používané na Slovensku. Leagoo M8 Pro je dočasne dostupné v predpredaji za zníženú cenu. Smartfón s veľkým displejom, duálnym fotoaparátom a slušnou batériou tak kúpiš v dvoch farebných prevedeniach za 74 €. Za dodanie neplatíš nič a priprav si len okolo 15 € pre prípadnú platbu DPH. Predpredaj potrvá do 14. apríla.

leagoo m8 pro
zdroj fotografie: Everbuying

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP