Smartfóny si prešli za posledných zopár rokov neuveriteľne rýchlym vývojom. Tento fakt nám azda najčastejšie dokazujú čínski výrobcovia, ktorí neraz dokážu pozdvihnúť pomer ceny a výkonu zariadení na doposiaľ nepoznanú úroveň. Za všetko hovoria modely od spoločnosti Leagoo, ktoré sú medzi spotrebiteľmi čoraz obľúbenejšie.

Je to možno spôsobené aj tým, že sa tento ambiciózny výrobca nebojí riskovať. Predstavil nám tak už viacero odvážnych smartfónov, ktoré boli jednoducho iné. Leagoo sa okrem iného nedávno pridal do zoznamu výrobcov, ktorí ponúkajú vo svojom portfóliu aspoň jeden telefón s bezrámikovým alebo takmer bezrámikovým displejom.

Bezrámikové smartfóny tlačia cenu dole

Tento telefón nesie označenie Leagoo Kiicaa MIX a okrem zmieneného bezrámikového dizajnu ponúka viac než len solídnu výbavu za poriadne lákavú cenovku.

Jeho prednú stranu teda okupuje 5,5-palcový zobrazovací panel s FullHD rozlíšením, ktorý je vyrábaný spoločnosťou Sharp. Pod týmto panelom je umiestnené domovské tlačidlo s integrovaným skenerom odtlačkov prstov a dostalo sa aj na selfie kameru schopnú vytvárať 13 MPx fotografie.

Slušná výbava, ktorá ťa nesklame

Inak sa, s výnimkou hovorového reproduktora a senzora priblíženia, vďaka trojici takmer neexistujúcich rámikov na prednú stranu nič ďalšie nezmestilo. Celú túto stranu však prekrýva odolné sklo Gorilla Glass 4 s efektným 2.5D zaoblením hrán.

Zadnú stranu naopak prekrýva kvalitný hliník, do ktorého je osadený duálny fotoaparát, ktorý kombinuje 13 MPx hlavný snímač a 2 MPx pomocný. Ten zabezpečuje zachytávanie hĺbky ostrosti, vďaka čomu možno vytvárať snímky s krásnym bokeh efektom.

Poriadne nízka cena

Nezabudlo sa však ani na duálny LED blesk a clonu f/2.0. V útrobách smartfónu Leagoo Kiicaa MIX tlčie 8-jadrový procesor MT6750T od spoločnosti MediaTek. Tomu tiež dopomáhajú 3 GB RAM pamäte a výrobca do tohto modelu vložil aj 32 GB interné úložisko.

Kúpiť Leagoo Kiicaa MIX za 93 € s expresním dodaním
Kupón vo FonTech Shope

Batéria ponúka kapacitu 3000 mAh, pričom jej zrýchlené dobíjanie je riešené pomocou USB Type-C konektora. Ten ďalej slúži aj na počúvanie hudby cez slúchadlá, nakoľko táto zaujímavá novinka postráda 3,5 mm audio jack konektor. Čerešničkou na torte je podpora LTE pásma B20, ako aj prítomnosť hybridnej DualSIM funkcionality. Toto všetko je možné získať už za 93 €. Ďalším bonusom je dodanie z českého skladu. Takže k tebe smartfón dorazí v priebehu 3 až 5 dní, no a navyše nezaplatíš už žiadne colné poplatky navyše. Treba však byť rýchly, dostupných je za túto skvelú cenu posledných 10 kusov.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom