Perfektný Leagoo Elite 1 a low-endový Alpha 5 teraz za skvelé ceny

banner-redmi3pro
Leagoo je ďalší z výrobcov pochádzajúcich z Číny, ktorý sa snaží zaujať používateľov na globálnej úrovni. Svoje modely prevažne nižších a stredných tried predáva za čo najprijateľnejšie ceny, čoho dôkazom je aj najnovšia akcia na dva z nich.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Leagoo Elite 1

leagoo-elite-1-nahlad2
Leagoo Elite 1 má aktuálne v akcii e-shop Everbuying.net, ktorý ho so zľavou ponúka za skvelú cenu 108 €! Za cenu pod 110 € ponúka Leagoo Elite 1 naozaj skvelú výbavu. Ide o smartfón s 5″ FullHD displejom chráneným sklom Gorilla Glass 3, pričom sklená je aj zadná strana. Konštrukciu zariadenia dotvára aj kovový rám lemujúci celé telo, a tak sa pozeráme na kus luxusného smartfónu za naozaj nízku cenu.

Leagoo Elite 1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leagoo-elite-1
Srdcom Leagoo Elite 1 je osemjadrový MediaTek MT6753 procesor s taktom 1,3 GHz a 64-bitovou architektúrou. Sekunduje mu 3 GB RAM pamäť a vnútorná pamäť má kapacitu 32 GB, pričom k dispozícii je aj slot pre microSD karty do 64 GB. Zadný fotoaparát prichádza s 13 MPx Sony IMX214 snímačom, no fotoaparát prešiel interpoláciou na 16 MPx. Predný fotoaparát bol takisto interpolarizovaný, z 8 MPx na 13 MPx. Smartfón prichádza s Androidom 5.1 s vlastnou nadstavbou Leagoo OS 1.1.

leagoo-elite-3
Najväčším sklamaním Leagoo Elite 1 je jeho batéria, ktorá má kapacitu len 2400 mAh. Elite 1 tiež prichádza s DualSIM podporou a podporou 4G LTE sietí, pričom nechýba ani pásmo 800 MHz (B20) využívané u nás. K dispozícii je tiež snímač odtlačkov prstov a tzv. Smart Button, teda tlačidlo umiestnené v kovovom ráme smartfónu, ktoré môže slúžiť napríklad ako rýchla spúšť fotoaparátu, môžete ním prijať hovor či spustiť hudbu.

Kúpiť Leagoo Elite 1 za 108 €

Leagoo Alpha 5

leagoo-alpha-5
Leagoo Alpha 5 je smartfón určený pre nenáročných používateľov, čomu odpovedá aj veľmi nízka cena, len 50 €, ale aj slabšia výbava. Alpha 5 sa na prednej strane pýši 5-palcovým IPS displejom s rozlíšením 1280 x 720 pixelov. Výkon na všetky najdôležitejšie operácie ponúkne procesor Spreadtrum SC7731 so 4 jadrami taktovanými na 1,3 GHz. Sekunduje mu 1 GB operačná RAM pamäť a pre dáta budete mať k dispozícii 8 GB vnútornú pamäť. Tá je ďalej rozšíriteľná o ďalších 32 GB pomocou microSD kariet.

leagoo-alpha-5-2
Po fotografickej stránke tu máme 8 MPx zadný fotoaparát, ktorý na prednej strane dopĺňa 5 MPx selfie kamera. Softvérovú časť tvorí Android 5.1 Lollipop s plnou lokalizáciou do slovenského jazyka. O napájanie celého smartfónu sa postará 2200 mAh batéria. Leagoo Alpha prichádza aj s DualSIM funkcionalitou a podporou 3G sietí.

Kúpiť Leagoo Alpha za 50 €

leagoo-alpha-5-3

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.