Spoločnsoť LeEco už pred vyše mesiacom ukázala svetu prvý smartfón poháňaný najnovším CPU z dielne Qualcommu – Snapdargonom 820. Mnoho technologických fanúšikov však ostalo sklamaných, keď spoločnosť neuviedla, kedy vlastne novinka reálne príde na trh. Prinášame vám niekoľko zatiaľ nepotvrdených, no zaujímavých informácií.
Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!
Predbežné informácie prichádzajú od známeho Upleaks. Na ich weibo stránke sa totižto včera objavili zaujímavé čísla. Šlo o “223,120,036,991,000”. Na prvý pohľad náhodné čísla, no v skutočnosti je v nich zahrnutá cena, dátum, čas vstupu na trh a mnoho iného. Čísla 2/23 pravdepodobne označujú deň, teda 23. február. Ďalšie štvorčíslie 1200 by malo odkrývať čas, konkrétne polnoc. Nasledujúce čísla 3699 by mali zastávať cenu v Yuanoch (510 €) a posledné štyri čísla (1000) počet kusov, ktoré budú uvoľnené na predaj v ten deň.
Novinka Le Max Pro príde s 6.33″ QuadHD displejom, nebude chýbať 4 GB operačnej pamäte RAM, 21 MPx hlavný snímač, najnovší procesor Snapdragon 820, USB type-C, 3400 mAh akumulátor či ultrazvukový snímač odtlačkov prstov.
Zdroj: GizmoChina.com
Teraz čítajú

Kríženec Falcon 9 a Starship je tu, nová znovupoužiteľná raketa ide do sveta. Zakladateľ firmy musel zjesť čiapku

AKTUALIZOVANÉ Už ich bude vyše 1200. Najdlhšie odkladaná misia so Starlinkmi za posledné roky odštartuje o pár hodín

V EÚ oddnes platí "právo na opravu". Zatiaľ len pre vybrané druhy zariadení

Druhá sezóna FIFA PRO League štartuje už 4. marca. Ktorých 10 hráčov postúpilo do najvyššej ligy?

Mysli agresívne, zabi nepriateľov a zvyšuj svoje zdravie. Oplatí sa ti zahrať nový akčný titul Outriders?
Články, ktoré hýbu svetom

Zlomové testy sú hotové, elektrické lietadlo od Rolls-Royce vzlietne už o pár týždňov

Toto tu ešte nebolo. Autori hry vyslovene odrádzajú hráčov od jej kúpy

Chceli predávať náušnice, dnes majú najväčší handmade e-shop. Iba dobrý nápad nestačí, hovoria zakladatelia Sashe

Spojenie startupov za 32 miliónov dolárov. HealthMode so Slovákmi a MindMed môžu ovládnuť biotechnologický trh
