Rozmach alternatív k bežnej televízii, akými sú Netfix, YouTube a iné služby, výrazne hrá do kariet výrobcom TV boxov, ktoré sa predávajú ako teplé rožky a ich ceny rapídne klesajú.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak ťa už tiež omrzelo sledovanie „hlúpej“ TV a pátraš po inteligentnom stroji, určite by si mal upriamiť zrak na TV Box MX9 Max. Nenechaj sa oklamať jeho malými rozmermi. Vo vnútri plastovej konštrukcie sa skrýva štvorjadrový čipset RK3328 s jadrami ARM Cortex-A53 a výkonná päťjadrová grafika Mali-450. K dispozícii sú tiež 2 GB pamäte RAM a 16 GB interné úložisko.

Tento výkonný pracant si bez ťažkostí poradí až so 4K video výstupom cez HDMI rozhranie. K dispozícii je tiež ethernetový, USB 3.0, USB 2.0 a AV zvukový port. Bezdrôtová konektivita zahŕňa WiFi 802.11 b/g/n na frekvencii 2,4 GHz. K dispozícii je tiež diaľkové IR ovládanie pomocou pribaleného ovládača. O zábavu je postarané vďaka najnovšiemu operačnému systému Android 7.1 so špeciálnou grafickou nadstavbou pre TV a obchodom Google Play, ktorý obsahuje tisícky aplikácií. Ako prvú ti určite odporúčame nainštalovať aplikáciu Kodi, ktorý po pridaní repozitárov dokáže prehrať akýkoľvek, aj ten najnovší film. Vďaka tejto aplikácii tak už nebudeš musieť chodiť do kina, keďže najnovšie filmy si pozrieš aj v pohodlí domova.

 

Kúpiť TV Box MX9 Max za 32 €
Zľavový kupón V3128J

Ak ťa táto možnosť rozšírenia potenciálu tvojej TV zaujala, môžeš využiť náš špeciálny kupón V3128J, pri ktorého použití cena okamžite klesne o viac ako 22 %, na prijateľných 32 €.

Zľavový kupón aplikuješ v košíku:

V3128J
Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]