Čínski výrobcovia elektroniky nikdy neprestávajú prekvapovať svojimi produktami, ktoré za skvelé ceny ponúkajú slušné vlastnosti. Najväčší internetový obchod v Číne teraz ponúka notebook, ktorý používateľovi poslúži pri všetkých nenáročnejších úlohách, a to navyše za výbornú cenu.

Segment notebookov je plný tých najrôznejších modelov, od výkonných mašín, až po nenáročné kúsky pre jednoduchšie úlohy. Pre nie príliš náročných zákazníkov si teraz e-shop GearBest.com pripravil skvelú akciu, v ktorej kúpiš notebook Jumper EZbook X4 so slušnou výbavou za skvelý peniaz.

Hardvér, ktorý hravo zvládne bežné úkony

Srdcom tohto notebooku so 14″ FullHD displejom je 4-jadrový procesor Intel Gemini Lake N4100 s taktom až do 2,4 GHz, ktorý sa pýši nízkou spotrebou energie len 4,8W , no primeraným výkonom pre výpočtové úlohy. Pri tých mu vypomáha aj 4 GB operačná pamäť RAM, s ktorou tento model zvláda hranie nenáročných hier, ľahké editovanie videí a hravo aj prehrávanie filmov. Všetky súbory sa načítavajú z rýchleho interného SSD disku o kapacite 128 GB.

Obraz je navyše vďaka HDMI portu možné prepojiť aj s televízorom, či väčším monitorom. O grafické úkony sa zasa stará integrovaná grafika Intel HD Graphics 600. Samozrejmosťou je tiež nový operačný systém Windows 10. Tento notebook sa však nestratí ani v oblasti konektivity. V tomto smere ponúka bezdrôtové pripojenie Bluetooth 4.2 a dvojpásmové Wi-Fi. Nechýbajú tiež 2 porty USB 3.0, slot pre pamäťovú kartu a 3,5 mm audio jack.

O slušnú reprodukciu zvuku sa starajú 2-kanálové reproduktory. Všetok hardvér pritom napája veľká 9 000 mAh batéria s výdržou na jedno nabitie 5 hodín. Pri písaní v noci zasa používateľa poteší podsvietená klávesnica. Tá sa ukrýva v konštrukcii o rozmeroch 333 mm x 220 mm x 13 mm o hmotnosti len 1,3 kg.

Skvelá cena na záver

Notebook Jumper EZbook X4 tak ponúka všetko, čo od neho môže menej náročný používateľ čakať. Teraz je navyše dostupný v bleskovom výpredaji.

Kúpiť notebook Jumper EZbook X4 za 240 € bez DPH
Bleskový výpredaj

V e-shope GearBest.com ho totiž zákazník kúpi len za 240 €. S dopravou EU Priority Line nehrozia žiadne dodatočné poplatky pri doručení.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom