Drony sa v posledných rokoch stali veľmi populárnymi zariadeniami. Za priekopníka v tejto ére môžeme považovať spoločnosť DJI, no čínski výrobcovia mu nechcú nechať všetku slávu. 

Dron TB-802 od čínskeho výrobcu TECHBOY je vhodný pre každého začiatočníka i pokročilého používateľa, ktorý túži po nových možnostiach. Jeho rozmery dosahujú okolo 155 x 155 x 35 29mm, čo je o trochu viac než veľkosť dlane aj s prstami. Čierne telo dronu je zdobené farebnými LED svetlami. Ovládaný je na frekvencií 2,4 GHz s až 4 kanálmi.


Zdroj fotografie: TomTop

Kúpiť TECHBOY TB-802 dron za 18,40 €
Zľavový kupón LCXRM7921T

Najzaujímavejším kúskom je práve pribalený ovládač. Nejde totižto o klasický ovládač s joystickom a páčkami. Ide o ovládač pripomínajúci počítačovú myš. Vybavený je špičkovým 6-osovým gyroskopom, ktorý sníma polohu ovládača v priestore. Pre vzlietnutie ti stačí jediné stlačenie tlačidla, smer letu následne ovládaš naklonením ovládača dopredu alebo dozadu. Pre odbočovanie do strán ti následne stačí nakloniť ovládač do bokov. Ako toto špeciálne ovládanie funguje si môžeš pozrieť na nasledujúcom videu.

Súčasťou balenia sú 2 kusy nástavcov na prsty, vďaka čomu ti ovládač tak ľahko z ruky nevypadne. Nabíjanie batérie prebieha pomocou USB portu asi 30 minút. 280 mAh batéria poskytuje dostatok energie pre 5 – 8 minút nepretržitého letu. Zaujme aj cena tohto dronu, ktorá je len 18,40 € s použitím zľavového kupónu LCXRM7921T. Dron TECHBOY TB-802 je aktuálnym bestsellerom e-shopu TomTop, o čom svedčí 1000 objednávok tohto dronu denne.

Kupón aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP