V súčasnej zhustenej premávke v mestách a teplých letných dňoch už pravdepodobne mnohých omrzelo využívať auto či mestskú hromadnú dopravu. Skvelú alternatívu v takomto prípade predstavujú práve elektrické kolobežky, v rámci ktorých za zmienku bezpochýb stojí aj pomerne nová, no známa kolobežka KUGOO S1, o ktorej si toho už určite počul viac než dosť. Skvelou správou je, že už o necelý týždeň prichádza jej vylepšená verzia Pro, ktorá zaručí ešte lepšie jazdné vlastnosti.

K dispozícii sú  prvé kusy s expresne rýchlym doručením (4 dni) bez dodatočných poplatkov priamo z európskeho skladu v Poľsku. Predajca taktiež zaručuje ročnú záruku a následný servis v Poľsku.

Napriek tomu, že sa jedná o vylepšenú Pro verziu, je vďaka kupónu KUGOO826 cena veľmi prijateľná a len o zopár eur vyššia než to bolo u predchádzajúcej verzie KUGOO S1. Táto nová elektrická kolobežka tak môže byť tvoja už za 305 €, pričom rovnaká cena platí pre všetky 4 farebné prevedenia.

Kúpiť vynovenú elektrickú kolobežku KUGOO S1 Pro za 305 €
Expresne rýchle doručenie z EU skladu a Kupón KUGOO826

Elektrická kolobežka KUGOO S1 Pro v sebe skrýva jednoduchosť, bezpečnosť a predovšetkým skvelé jazdné vlastnosti. Základom je 350W motor, ktorý spolu s vylepšenou 7,5 Ah batériou zabezpečí dojazd na jedno nabitie až 30 kilometrov, maximálnu rýchlosť 30 km/h či lepšiu úsporu energie. Samotná batéria a elektronika kolobežky je navyše chránená štandardom IP54, vďaka čomu jej nevadí ani daždivé či mokré počasie.

Prečítajte si tiež!
Veľké porovnanie: Dve najpredávanejšie elektrické kolobežky medzi Slovákmi. Ktorú sa oplatí kúpiť?

Na výber je hneď viacero jazdných režimov pre rôzne podmienky povrchu povozky, vďaka čomu je zaručený väčší komfort a bezpečnosť na cestách. Tú ďalej dopĺňajú predné LED svetlá a pridané bezpečnostné výstražné či reflexné svetlá, ktoré tvoria kompletný systém osvetlenia zaručujúci bezpečnosť aj počas nočnej jazdy. Zmenou a miernym vylepšením prešli aj obe kolesá, ktoré sú vyrobené z protišmykového materiálu, vďaka čomu zvládneš jazdu aj v náročnejšom teréne.

Výrobca k baleniu pribalí aj prenosnú tašku, v ktorej pohodlne prepravíš skúter s hmotnosťou len 11 kg, no nosnou váhou až 120 kg bezproblémov kedykoľvek a kdekoľvek. V neposlednom rade si svoju pozornosť získa aj krajší dizajn či farebný LCD displej. Ten informuje o základných parametroch, akými sú rýchlosť, jazdné režimy, úroveň batérie či vzdialenosť a problémom nie je ani viditeľnosť počas slnečného počasia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom