Kovový Meizu M2 Note sa ukázal na fotkách, predstavený bude 21. októbra

banner-mx5Meizu pred začiatkom leta začalo predávať ich cenovo dostupný smartfón Meizu M2 Note, ktorý ponúkal slušný výkon. Lenže, o pár mesiacov neskôr patrí už medzi tie pomalšie smartfóny, keďže doba ide dopredu. Preto Meizu predstaví jeho kovového brata, ktorý prinesie aj niečo viac.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nový Meizu M2 Note sa prvýkrát objavil len pred pár dňami v Antutu, ktorý ukázal, že sa bude jednať o výkonnejšie zariadenie. Pohánať by ho mal MediaTek MT6795 (Helio X10) s taktom 2 GHz, 2 GB RAM, dostupných bude aj 16 GB internej pamäte + slot na MicroSD karty, 13 MPx zadný fotoaparát a 5 MPx predná kamera. Poteší aj displej, ktorý by mal mať 5,5-palcov, 2,5D sklo a FullHD rozlíšenie. Hrúbka smartfónu by nemala presiahnuť 8,2 mm. Oficiálne predstavenie sa pravdepodobne uskutoční už 21. októbra, keďže Meizu už rozposlalo pozvánky na tlačovú konferenciu. Plagát, ktorý na ňu láka taktiež napovedá, že sa bude jednať o predstavenie Meilan smartfónu (smartfón z rady M2 a M2 Note). Aby toho nebolo málo, tak hneď ako Meizu toto oznámilo, niektoré čínske stránky dostali kovové telo nepredstaveného Meizu smartfónu ako pozvánku na túto konferenciu.

Meizu M2 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu m2 note

Malo by sa jednať o výkonný smartfón, ktorý by mala doplniť aj „ľudová“ cena. Predpokladá sa, že cena sa bude pohybovať okolo 140 €, ale samozrejme iba pre čínsky trh. Jediní, ktorí nie sú veľmi nadšení z tohto oznámenia sú majitelia Meizu M2 Note, ktorý je na trhu len niekoľko mesiacov a už je nová verzia. Veľmi podobné to bolo aj pri prechode z M1 na M2.

meizu m2 notemeizu-m2-note-kovovy

meizu m2 note

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]