Napriek tomu, že veľkú prezentáciu Disney, kde spoločnosť odhalila svoje plány na nasledujúce roky spolu s veľkou nádielkov titulov z prostredia Star Wars máme už za sebou, Disney si pre nás pripravil ešte jedno prekvapenie. V poslednej epizóde 2. série úspešného seriálu Mandalorian, ktorá uzrela svetlo sveta len dnes, totiž odhalila ešte jeden titul, ktorý príde už budúci rok. Vlastný seriál dostane aj nájomný lovec Boba Fett, upozornil Gamesradar.

Mandalorian priniesol veľkolepý záver

Pokiaľ patríš medzi fanúšikov Star Wars, pravdepodobne si zachytil minulotýždňovú prezentáciu spoločnosti Disney, kde bolo predstavených hneď niekoľko titulov z prostredia legendárnej vesmírnej ságy.

Okrem celovečerného filmu Star Wars: Rogue Squadron či seriálu Star Wars: Obi-Wan Kenobi s Haydenom Christensenom v úlohe Darth Vadera a ďalších titulov, ktoré sme ti zhrnuli v tomto článku, však Disney prinesie ešte jeden seriál, ktorého predstavenie si nechalo na záver 2. série megahitu Mandalorian. Pokiaľ si poslednú ešte nevidel, upozorňujeme, že nasledujúce vety obsahujú spoilery.

Na konci série totiž vidíme nájomného lovcu Boba Fetta spolu s žoldnierkou Fennec Shand preberať palác Jabbu Hutta a v zápätí sedieť na slávnom Jabbovom „tróne“.

Disney epizódu uzatvára názvom nového seriálu „The Book of Boba Fett“ (Kniha Boba Fetta) a oznámením, že príde v decembri 2021. Ako však pripomína IGN, existuje možnosť, že sa jedná o názov ďalšej série Mandaloriana, v ktorej bude Boba Fett hrať podstatnejšiu úlohu.

O vlastnom seriály Boba Fetta sa však v kuloároch hovorí už od začiatku novembra, kedy portál Deadline v správe informoval, že seriál sa už dokonca začal aj natáčať.

Herec Teumera Morrison, ktorý známeho lovca odmien stvárnil v prequelovej trilógii Star Wars a v Mandalorianovi, sa však prednedávnom New York Times vyjadril, že na oficiálne potvrdenie tohto seriálu si budeme musieť ešte počkať. Je však jasné, že Boba Fett sa v novom seriáli či sérii budúci december objaví a Disney tak po úspešnom Mandalorianovi prinesie ďalší titul s veľkými očakávaniami.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP