Konečné špecifikácie UMi Super vyvracajú použitie Snapdragonu 820

banner-redmi3pro
Na internet sa dostali obrázky s finálnymi špecifikáciami prichádzajúcej vlajkovej lode od spoločnosti UMi, UMi Super. Predchádzajúce dohady naznačovali použitie procesoru Snapdragon 820 spolu so 6 GB RAM. Tie sa však značne mýlili a tento prístroj bude obsahovať čipset Helio P10 od spoločnosti MediaTek a pomáhať mu budú 4 GB operačnej pamäte. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť UMi zvolila výstižný a hlavne prepracovaný marketingový plán, keď svoju nadchádzajúcu vlajkovú loď nazvali označením ,,Super“. Detaily pripravovaného smartfónu unikli na WeChat účtoch zamestnancov spoločnosti, ktorí tvrdia, že smartfón dokáže zamiešať karty v mobilnom priemysle. Čínska spoločnosť zatiaľ nič nepotvrdila, no tento zdroj sa dá považovať za dostatočne dôveryhodný.

UMI TOUCH môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


umi-super-2
Na predchádzajúcom obrázku, ktorým sa snažila spoločnosť upozorniť technologický svet na príchod novinky, stálo heslo ,,Super Fast“. Dokáže toto zariadenie splniť predsavzatia spoločnosti a ponúkne naozaj super rýchlosť? Špecifikácie tomu úplne nenasvedčujú. Podľa nich príde smartfón s nie príliš výkonným procesorom Helio P10. RAM pamäť bude dodávať spoločnosť Samsung. Jej hodnota sa zastavila na 4 GB a je typu LPDDR3. Zobrazovací panel od spoločnosti Sharp bude mať veľkosť 5,5″ a jeho rozlíšenie sa zastaví na hodnote 1920 x 1080 pixelov. Smartfón bude poháňať batéria s kapacitou 4000 mAh, čo považujeme za veľmi slušnú hodnotu a tu sa UMi Super naozaj vytiahlo. Zadný fotoaparát ponúkne rozlíšenie 13 MPx a predný 5 MPx. Ďalej sa dočkáme skenera odtlačkov prstov, kovovej unibody konštrukcie a DualSIM funkcionality. Prostredníkom medzi týmto hardvérom a užívateľom bude najnovší Android 6.0 Marshmallow. Pri prezeraní uniknutých snímok si môžeme všimnúť prítomnosť USB Type-C konektora.

umi-super-bateria
Doposiaľ nemáme žiadne informácie o cene a ani o tom, kedy bude UMi Super oficiálne predstavený. Môže to trvať týždeň alebo aj večnosť, tak ako to bolo pri UMi Touch a UMi Rome. Aký máte vy názor na toto zariadenie?

UMI-Super-1

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]