banner-redmi-4a
Vianoce sú na ponúkanie zliav pre e-shopy ako stvorené a po množstve vianočných výpredajov nás teraz čakajú ďalšie koncoročné. So svojou ponukou prišiel aj Everbuying a zľavy poskytuje na široký sortiment od smartfónov až po hračky či LED žiarovky. 

Oukitel U20 Plus

Cena: 93 €

oukitel-u20-plus-leak
zdroj fotografie: Oukitel

Kúpiť Oukitel U20 Plus za 93 €

Novinka od spoločnosti Oukitel zaujme najmä použitím duálneho fotoaparátu v nižšej triede. Všetko je obalené v kovovom tele a zahnutým sklom po okrajoch na prednej strane. Pod ním sa ukrýva 5.5-palcový displej s FullHD rozlíšením a vo vnútri smartfónu nájdeme aj štvorjadrový procesor MediaTek MT6737 na frekvencii 1.5 GHz. Pre Android 6.0 Marshmallow je k dispozícii 2 GB pamäť RAM a 16 GB úložisko.

oukitel-u20-plus-tomtop-vypredaj-1
zdroj fotografie: Oukitel

Ako sme už spomenuli, jedným z najväčších lákadiel je duálny fotoaparát, ktorý tvorí jeden 13 MPx fotoaparát od Sony a jeden 0.3 MPx snímač. Pre selfies je k dispozícii 5 MPx snímač, ktorý je softvérovo vylepšený na 8 MPx. Na škodu nie je ani plná podpora našich LTE sietí a hybridný slot pre dve SIM karty alebo jednu SIM kartu a microSD kartu. Cena sa zastavila na úrovni 93 €, no ak by bol smartfón zastavený na colnici, cena by sa tým pádom zvýšila o stále prijateľných 18 €. Oukitel U20 Plus bude za túto cenu dostupný ešte takmer 12 dní.

Homtom HT20

Cena: 99 €

homtom-ht20-1
zdroj fotografie: Everbuying

Kúpiť Homtom HT20 za 99 €

Ďalším z kategórie lacných smartfónov je Homtom HT20, ktorý však nie je obyčajný. Ide totižto o odolný telefón vhodný do náročných podmienok s certifikáciou IP68. Obrnené telo chráni kompaktný 4.7-palcový HD displej, po ktorým je ďalej slabší procesor MediaTek MT6737 na frekvencii 1.3 GHz. Sekunduje mu 2 GB RAM a tiež 16 GB úložisko pre vaše súbory. Táto výbava pracuje pre nie najnovší Android 6.0 Marshmallow.

homtom-ht20-2
zdroj fotografie: Everbuying

Od tohto smartfónu fotografické zázraky nečakajte a poslúži skôr na núdzové prípady. Zadný fotoaparát disponuje rozlíšením 8 MPx a predný s rozlíšením 5 MPx. Opäť však nastala softvérová úprava na 13, respektíve 8 megapixelov. Ani v tomto prípade nechýba podpora všetkých slovenských 4G sietí a DualSIM funkcionalita. Za toto odolné zariadenie zaplatíte len 99 €, pričom pri colnej kontrole sa môže cena navýšiť o 20 €. Akciová cena potrvá ešte skoro 12 dní.

Meizu M3S

Cena: 131 €

meizu-m3s-3
zdroj fotografie: Meizu

Kúpiť Meizu M3S za 131 €

Na záver tu máme smartfón od známejšej značky, a to lepší low-end Meizu M3S. Pod sklom s 2.5D zahnutím je umiestnený kompaktný 5-palcový displej s dostatočným HD rozlíšením. Starší Android 5.1 beží na osemjadrovom procesore MediaTek MT6750, ktorému sekunduje 3 GB RAM pamäť a 32 GB úložisko s možnosťou rozšírenia o ďalších 128 GB. Pre fotenie je pripravený 13 MPx snímač s clonou f/2.2 a predný 5 MPx fotoaparát s clonou f/2.0.

TIP: Meizu M3S oficiálne: Krásne kovové telo, snímač odtlačkov prstov a cena 94 €

meizu-m3s-6
zdroj fotografie: Meizu

Meizu smartfóny však naše slovenské LTE pásma nepodporujú a M3S nie je výnimkou. Našťastie, na DualSIM funkcionalitu sa nezabudlo. Tak či onak, smartfón vás vyjde na 131 € a pri colnej kontrole treba počítať s navýšením ceny o 26 €. Za akciovú cenu môžete Meizu M3S kúpiť ešte 6 dní.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP