banner-redmi-pro
Zatiaľ sa zdá, že Moto Z Force predstavuje akúsi náhradu za obľúbené vlajkové lode s označením Motorola Droid Turbo. Tieto výnimočné zariadenia si našli svojich fanúšikov po celom svete. Jeden z nich však obľubuje túto modelovú radu natoľko, že sa rozhodol vytvoriť koncept toho, akoby mala vyzerať 3. generácia tohto smartfónu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nanešťastie, stále nie je celkom jasné, či sa táto modelová rada vôbec niekedy nového prírastku dočká. Spoločnosť Motorola prekonala za posledné obdobie výrazné zmeny, ktoré by mohli spôsobiť zrušenie Turbo 3-ky. Ak by však nakoniec tento smartfón predsa len spatril svetlo sveta, mohol by vyzerať napríklad takto. O tieto fanúšikovské rendery sa postaral dizajnér, ktorý vystupuje pod pseudonymom Toooajk. Podľa jeho konceptu by mala Motorola Droid Turbo 3 prísť s prémiovým spracovaním konštrukcie. Zadná strana spolu s bokmi teda ponúka lesklý kov, ktorý vyzerá vskutku elegantne. Punc luxusu ďalej doplní aj extrémne nízka hrúbka 5,2 mm, ktorá je rovnaká pozdĺž celého zariadenia, až na vrchnú oblasť s fotoaparátom. Ten by mal podľa Toooajka ponúknuť rozlíšenie 16 MPx a nízku clonu f/1.9. Naopak predná kamera, nachádzajúca sa nad 5,2″ 2K displejom, by mala prísť s 8 MPx rozlíšením.

Motorola Moto G môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

DROIDturbo-2

Toooajk si ďalej myslí, že novinka by mala ponúknuť extrémny výkon. Ten by mal dodávať procesor Qualcomm Snapdragon 821 v kombinácii so 6 GB RAM. Interná pamäť by mala byť schopná poňať 128 GB dát. Vzhľadom na nízku hrúbku by smartfón mal ponúknuť aj solídnu batériu s kapacitou 2930 mAh. Aby toho nebolo málo, taktiež by sme sa mali dočkať rýchleho nabíjania skrz USB Type-C konektor. Dizajnér svojmu konceptu ďalej stanovil aj cenu 575 €. V tomto koncepte sa prejavilo to, čo máme pri fanúšikovských riešeniach najradšej. Tvorivosť. Iste, je pravdou, že vtesnať tieto parametre do tak tenkého tela stále predstavuje mierny problém, no treba uznať, že by to rozhodne nebolo na škodu, nemyslíte?

DROIDturbo-1

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
20%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
10%
Neznášam to
10%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]