banner-pixelAk patríš medzi ľudí, ktorým dizajn smartfónu nie je ľahostajný, potom ťa bude najnovší koncept Google Pixelu 2017 určite zaujímať. Minulý rok sme mohli vidieť niekoľko dizajnových skvostov, ako napríklad Samsung Galaxy S7 edge, Xiaomi Mi5, Xiaomi Mi MIX, Meizu Pro 6 či HTC 10.

Predstavenie nástupcov obľúbených Nexusov však bol mierny šok. Na jednej strane je dobré, že dizajn nie je okopírovaný a je nezvyčajný, no na druhej strane väčšine fanúšikom jednoducho nesadol. Každý má na to svoj dôvod, či už ide hrubé rámiky na prednej strane, alebo nezvyčajný dizajn zadnej strany týchto smartfónov. Tento rok má Google možnosť napraviť dizajn svojich kúskov s čistým Androidom a dúfame, že sa mu to podarí.

Google Pixel 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

google-pixel-2017-koncept-1
zdroj fotografie: Behance

Počas čakania na nové Google Pixely si aspoň môžeš pozrieť dizajnový koncept od návrhára menom Milineam N z webu Behance. Podarilo sa mu totiž vytvoriť naozaj parádny dizajn nových Pixelov, za ktorý by sa Google rozhodne nemusel hanbiť. Rámik pod displejom je užší a nachádzajú sa v ňom dva otvory, v ktorých sú pravdepodobne umiestnené stereo reproduktory. Kovový rám a najmä jeho zbrúsenie pripomína taiwanské HTC 10.

google-pixel-2017-koncept-9
zdroj fotografie: Behance

Kovový rám výrazne zasahuje aj do zadnej strany, ktorej väčšinu plochy vypĺňa sklo alebo keramika. Celkovo sa dizajn nesie v minimalizme, čoho dôkazom je malé množstvo prvkov po obvode smartfónu, respektíve celkovo čisté línie. Aj keď sa presne takého dizajnu u nových Pixelov nedočkáme, výrobca by sa mohol ubrať aspoň približne podobným smerom. Páči sa ti tento koncept nových Pixelov?

zdroj fotografií: Behance

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP