Teraz čítate
Koncept alebo aktuálne rendery nového Surface smartfónu ? Microsoft zrejme chystá ďalší prírastok do rodiny Surface

banner-iphone-7
Softvérový gigant Microsoft prednedávnom predstavil Surface PC a už sa internetom šíria správy o ďalšom možnom členovi Surface rodiny. Tentokrát sa jedná o nový smartfón, na ktorom má Microsoft pracovať.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Evan Blass, známy tiež pod nickom @evleaks, na sociálnej sieti Twitter len nedávno uverejnil príspevok o novom Surface smartfóne od Microsoftu. Ten by mal byť poháňaný procesorom Intel, ktorý sa využíva v notebookoch. Samozrejme, ihneď po zverejnení príspevku prišli špekulácie, že sa jedná len o koncept. Z toho nás však Blass vyviedol, keď pridal ďalšie reálne fotografie.

microsoft-surface-phone-real

Známy blogger nás tak upozornil, že zariadenie nie je len konceptom a mohlo by byť naozaj predstavené. Všetko čo o tejto novinke vieme, je len osadenie procesora od Intelu pod kapotou. Zatiaľ nie sú dostupné žiadne ďalšie informácie o cene, predstavení alebo ďalších špecifikáciách zariadenia. @evleaks však poznáme ako spoľahlivý zdroj informácií o chystaných zariadeniach, ktoré boli skutočné časom predstavené. Všetko je tak otázkou času, no sme zvedaví, či Microsoft skutočne predstaví nový smartfón, ktorý bude zapadať medzi ostatné zariadenia rodiny Surface. O ďalších novinkách vás samozrejme budeme informovať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: matus@fontech.sk