banner-letv-le-1S
Najnovšie smartfóny mladej a ambicióznej čínskej spoločnosti LeEco sa vcelku vydarili a mnoho fanúšikov už netrpezlivo očakáva zahájenie predajov. Všetky predstavené novinky sa už dajú predobjednať v našom partnerskom e-shope iBuygou.com za bezkonkurenčné ceny a pri pohľade na ne sme ostali naozaj veľmi milo prekvapení.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

LeEco Le 2

Prvým smartfónom a zároveň tým najdostupnejším je model Le 2, ktorý cieli na strednú výkonnostnú triedu. Vlastnosti novinky však mierne zasahujú aj do high-end segmentu. Prvým znakom pravého luxusu je krásna celokovová konštrukcia so skenerom odtlačkov na zadnej strane. Vpredu nájdeme 5,5-palcový FullHD displej. Srdcom smartfónu je 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20, ktorému sekunduje 3 GB RAM, 32 GB úložisko a 3000 mAh batéria s rýchlonabíjacou technológiou. Operačným systémom sa stal Android 6.0, ktorý dopĺňa grafická nadstavba eUI 5.6.

leeco-le-2-predpredaj
Zadná strana taktiež obsahuje výborný 16 MPx fotoaparát s clonou f/2.0, možnosťou nahrávania 4K videí a rýchlym zaostrovaním PDAF. Nesmieme zabúdať ani na DualSIM a mierne okresanú podporu 4G pripojenia. Pýtate sa, koľko toto všetko stojí? Dôkazom toho, že pri prvých vetách sme neklamali a naozaj sme ostali poriadne zaskočení, je cena len 201 €. Spoločnosť sa týmto kúskom nepochybne snaží o agresívny boj proti konkurentom.

Predobjednať LeEco Le 2 za 201 €

leeco-le-2-predpredaj3

LeEco Le 2 Pro

S vynikajúcimi cenami pokračujeme aj naďalej a na rade je model Le 2 Pro, ktorý má oproti vyššie spomínanému bratovi hneď niekoľko dôležitých noviniek. Jednou z nich je väčšia, až 4 GB operačná pamäť RAM, ktorú dopĺňa 32 GB interné úložisko. Zmenou prešiel aj hlavný fotoaparát. Po novom disponuje 21 MPx rozlíšením. LeEco Le 2 Pro prichádza aj s mierne výkonnejším procesorom MediaTek Helio X25, respektíve je k dispozícii aj verzia s procesorom Helio X20. Cena tohto modelu začína od 244 € pre základný model a pokračuje až na hodnotu 257 € pre model s výkonnejším Heliom X25.

leeco-le-2-predpredaj5

Predobjednať LeEco Le 2 Pro za 244 €

LeEco Le 2 Max

Záver patrí vlajkovej lodi pre rok 2016. Reč je samozrejme o modeli Le Max 2, ktorý sa výrobcovi jednoznačne vydaril a zaraďuje sa k najväčším čínskych velikánom. Odhliadnuc od konštrukcie, ktorá je vzhľadovo úplne rovnaká, prvou zmenou je použitie veľkého 5,7-palcového 2K displeja. Výkonovú stránku taktiež zastrešuje aktuálne najlepší procesor na trhu Snapdragon 820. Dopomáha mu 4 / 6 GB RAM, 32 / 64 GB úložisko a smartfón napája 3000 mAh batéria. Záujemcov mimo domovskej Číny určite poteší plnohodnotná podpora 4G (aj 800 MHz frekvencia) a DualSIM funkcionalita.

leeco-le-2-predpredaj6
V e-shope iBuygou.com zaplatíte za verziu so 4 GB RAM a 32 GB úložiskom neskutočných 341 €, čo radí napríklad Xiaomi Mi5 do roly outsidera. Najvýkonnejšia verzia je momentálne nedostupná a nemáme žiadne informácie o presnom dátume začiatku predaja. Podrobné špecifikácie samozrejme nájdete v našom katalógu.

Predobjednať LeEco Le Max 2 za 341 €

leeco-le-2-predpredaj4

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom