banner-redmi3pro
Pre čínskeho giganta Xiaomi je dnes veľký deň, keďže má za sebou úspešné predstavenie dvojice nadupaných noviniek, ktoré ohurujú celý technologický svet. Jednou nadupaných noviniek je aj smartfón Xiaomi Redmi Pro, ktorý opäť prekvapil cenou. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čínske smartfóny sú pre nás, Slovákov vždy o niečo drahšie, ako je tomu priamo na čínskom trhu. To už je ale všeobecne známy fakt, ktorý samozrejme platí aj pri najnovšom Xiaomi Redmi Pro. Jeho cena začínajúca na necelých 205 € je síce perfektná, no o nej môžeme len snívať. Akú čiastku teda za novinku zaplatíme my?

Xiaomi Redmi 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-redmi-pro-ceny-pre-nas

Známy e-shop iBuygou.com zaradil všetky verzie Xiaomi Redmi Pro do predobjednávky, vďaka čomu sme sa dozvedeli ceny pre nás. Tie sú nasledovné:

Xiaomi Redmi Pro – MediaTek Helio X20 + 3 GB RAM + 32 GB ROM = 260 €

Xiaomi Redmi Pro – MediaTek Helio X25 + 3 GB RAM + 64 GB ROM = 288 €

Xiaomi Redmi Pro – MediaTek Helio X25 + 4 GB RAM + 128 GB ROM = 351 €

xiaomi-redmi-pro-ceny-pre-nas2
Xiaomi Redmi Pro okrem vyššie spomenutej hardvérovej konfigurácie ponúka aj celokovové unibody telo, 5,5″ OLED displej s FullHD rozlíšením, hardvérové tlačidlo integrujúce rýchly snímač odtlačkov prstov, duálny fotoaparát s 13 MPx a 5 MPx snímačom, obrovskú 4050 mAh batériu, USB Type-C konektor, hybridný SIM slot s podporou pamäťových microSD kariet do 128 GB či podporu 4G LTE sietí na frekvenciách 850, 900, 1800, 2100 a 2600 MHz. Oficiálny predaj nového Xiaomi Redmi Pro štartuje 6. augusta.

Predobjednať Xiaomi Redmi Pro na iBuygou.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
3%
Páči sa mi to
24%
Chcem to
41%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
14%
Neznášam to
19%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]