Smartfóny používa takmer každý z nás, no len málokto pozná všetky ich zákutia. Tieto zariadenia v sebe skrývajú skutočne obrovský potenciál. Pokiaľ si doteraz nevedel, čo všetko sa v tvojom smartfóne nachádza, tak tieto kódy ti to pomôžu odhaliť.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Niektoré z nasledujúcich číselných kódov fungujú na všetkých dnešných smartfónoch, no zopár z nich môžeš využiť iba pri špecifických modeloch. S týmito možnosťami môžeš napríklad skryť svoje číslo pri odchádzajúcich hovoroch či dokonca zistiť intenzitu mobilného signálu. Zistiť si taktiež môžeš aj kvalitu Wi-Fi signálu, stav batérie a omnoho ďalších užitočných informácií.

zdroj fotografií: Memehub

Tieto kódy ale umožňujú prístup k omnoho širšiemu spektru funkcií, ktoré sa ti môžu niekedy hodiť. Pokiaľ si na tieto funkcie zvedavý, môžeš ich vyskúšať aj na svojom smartfóne a nezabudni nám v komentároch dať vedieť, či všetky kódy fungovali správne.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
15%
Páči sa mi to
46%
Chcem to
13%
Mám to
11%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
15%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]